Trekingové palice Gymstick Telescopic Fitwalker

Trekingové palice Gymstick Telescopic Fitwalker
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Fitness doplnky | Trekingové palice
Dodávateľ:Gymstick
Cena:26,50 €

Teleskopické palice Nordic Walking GYMSTICK Fitwalker sú špičkové palice s príjemným gumovým držadlom vyrobené z karbonu a sklolaminátu. Systém uchytenia putka umožňuje rýchle nacvaknutie a vycvaknutie palice z ruky bez nutnosti odnímania putka. Vďaka tomuto systému sadne palica veľmi dobre do dlane aj pri spustení držadla palice. Vďaka nízkej hmotnosti, vysokej nosnosti, odolnosti a ergonomickému držadlu sú Nordic Walking palice GYMSTICK Fitwalker obľúbeným Nordic Walking vybavením pre letnú a zimnú sezónu. Dĺžka palíc je nastaviteľná v rozmedzí od 100 až do 135 cm, sú teda prispôsobitelné každej postave. Palice majú karbidový hrot a gumovú ochrannú pätku na asfaltové povrchy.


 • Trekingové palice Gymstick Pro Walker 125cm white-pink
  Trekingové palice Gymstick Pro Walker 125cm white-pink

  Trekingové palice Pro Walker GYMSTICK pre severskú chôdzu, takzvaný Nordic Walking. Palice o dĺžke 125 cm z vysoko kvalitného a ľahkého materiálu. Rukoväte sú z odolného a na dotyk príjemného korku. Pre správne uchytenie nechýbajú na každe palici oká na uchytenie o..

  25,70 €
 • Teleskopický Gymstick Original Light
  Teleskopický Gymstick Original Light

  Teleskopický GYMSTICK Original Extra Strong je ideálnym nástrojom pre tých, ktorí často cestujú a chcú, aby ich cvičenie bolo zachované podľa rozpisu tréningov. Minimálna dĺžka je 70 cm a preto sa perfektne hodí do štandardného kufra a pri úplnom roztvorení má maximálnu..

  39,90 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb