Stan Extreme Husky Felen 3-4 zelená

Stan Extreme Husky Felen 3-4 zelená
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Stany
Dodávateľ:Husky
Cena:288,00 €

Konštrukcia stanu HUSKY Felen ponúka veľmi priestrannú predsienku a vyskúšaný systém fixácie nosnej konštrukcie, ktorá kombinuje textilné tunely a uchytenie pomocou praciek. Tento druh fixácie nosnej konštrukcie umožňuje ľahkú a rýchlu stavbu stanu za akéhokoľvek počasia. To všetko zaručuje perfektnú stabilitu stanu a spokojnosť, ktorú budete cítiť na Vašich cestách s týmto stanom. Rozmery: (Š × D × V ) 200 × 355 × 135 cm Rozmery: (sbalený stan) 58 × 18 cm Hmotnosť: min./celková 5,2 kg / 5,6 kg Konštrukcia: dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou Vonkajší stan: 210T polyester, PU záter 6000 mm/cm², podlepené švy Vnútorný stan: priedušný Nylon 210T + siet’ová moskytiéra Podlážka: 190T Polyester, PU záter 10000 mm/cm² Nosné prúty: duralové tyče o ø 8,5 mm Príslušenstvo: duralové odľahčené kolíky, opravárenský set, kompresný obal VYUŽITIE Stan HUSKY Felen je vhodný do náročných podmienok hlavne vďaka svojej stabilite, nízkej hmotnosti a priestrannej predsieni. Avšak nikde nie je určené, že stan musí stáť iba na výpravách do hôr. Tento stan urobí parádu prakticky kdekoľvek, kde ho postavíte. V kempoch, pri treku prírodou, na cestovne založenej dovolenke. Jeho nenáročnosť a jednoduchosť stavby ocení každý a všade. Konštrukciou ide o dvojplášťový stan s duralovými prútmi o priemere 8,5 mm. Vonkajší stan je vyrobený z 210T Polyesteru s RipStop úpravou proti mechanickému poškodeniu. Vodný stĺpec plášťa je 6 000 mm/cm2. Vnútorný stan je z priedušného Nylonu 190T a sieťovej moskytiéry pre zaistenie cirkulácie vzduchu. Na podlážku stanu bol použitý 190T Polyester s vodným stĺpcom 10 000 mm/cm2. Kolíky na ukotvenie stanu sú z odľahčeného duralu. HLAVNÉ PREDNOSTI 3-4 osoby Duralové tyčky Certifikácie stanov UV ochrana ultraľahký odľahčená duralová vonkajšia konštrukcia a kolíky opravárenský set kompresný obal


 • Stan Extreme Husky Felen 3-4 červená
  Stan Extreme Husky Felen 3-4 červená

  Konštrukcia stanu HUSKY Felen ponúka veľmi priestrannú predsienku a vyskúšaný systém fixácie nosnej konštrukcie, ktorá kombinuje textilné tunely a uchytenie pomocou praciek. Tento druh..

  288,00 €
 • Stan Extreme Husky Felen 2-3 zelená
  Stan Extreme Husky Felen 2-3 zelená

  Konštrukcia stanu HUSKY Felen ponúka veľmi priestrannú predsienku a vyskúšaný systém fixácie nosnej konštrukcie, ktorá kombinuje textilné tunely a uchytenie pomocou praciek. Tento druh..

  261,00 €
 • Stan Family Husky Brozer 5 tm.zelená
  Stan Family Husky Brozer 5 tm.zelená

  Stan HUSKY Brozer 5 poslúži dobre nie len na víkendové výlety. Stan pre 5 osôb ponúka komfortný priestor na nocľaženie a zároveň ľahký úkryt v predsieni stanu. Rozmery: (Š ×..

  229,50 €
 • NIMBUS Samorozkladací plážový paravan *
  NIMBUS Samorozkladací plážový paravan *

  Pohodlný, ľahký paravan chráni pred vetrom a slnkom. Rozkladá sa sám v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho zloženie je jednoduché a rýchle. Stan je zabalený v obale v tvare..

  18,90 €
 • Stan ZAJO Lapland 4 Tent
  Stan ZAJO Lapland 4 Tent

  Ľahký a stabilný tunelový stan ZAJO s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou. Jednoducho sa rozkladá, je dobre vetrateľný a má množstvo praktických..

  179,90 €
 • Stan ZAJO Montana 2 Tent
  Stan ZAJO Montana 2 Tent

  Jeden z našich najpredávanejších stanov, poskytuje priestor na spanie pre dve osoby. Vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Stan je dobre vetrateľný...

  69,90 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb