Spokey JOLI Magnetický rotoped

Spokey JOLI Magnetický rotoped
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Rotopedy
Dodávateľ:Spokey
Cena:120,40 €

Vonkajší magnetický odpor - 8 stupňová ručná regulácia odporu - hmotnosť zotrvačníka: 4 kg - nastaviteľnosť sedadla zvisle - v rukovätiach zabudovaný merač pulzu - vstavané kolieska pre jednoduchú manipuláciu - maximálna váha užívateľa: 100 kg - funkcie počítadla: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz, scan - rozmery: 78,5 x 51 x 115 cm - váha netto: 16 kg - váha brutto: 18 kg Shodné s normou: EN 957-1/5 Záruka: 5 rokov na rám, 2 roky na diely podliehajúce bežnému opotrebovaniu


 • Rotoped Mataro II iConsole*
  Rotoped Mataro II iConsole*

  Rotoped Spokey Mataro II je určený pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitné zariadenia, výborné technické parametre s využitím najnovších technologických riešení. KVALITA Na naše..

  549,00 €
 • Spokey KARTAGENA II magnetický rotoped
  Spokey KARTAGENA II magnetický rotoped

  Vonkajší magnetický odpor 8 stupňová automatická regulácia odporu Hmotnosť zotrvačníka: 2 kg HSR Úprava sedadla - zvisle Pulzometer zabudovaný v rukovätiach Vstavané kolieska pre..

  169,00 €
 • Rotoped Vixen*
  Rotoped Vixen*

  Rotoped Spokey Vixen je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť zariadení. KVALITA Na naše..

  149,00 €
 • Rotoped Oryx*
  Rotoped Oryx*

  Rotoped Spokey Oryx je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť zariadení. KVALITA Na naše..

  429,00 €
 • Rotoped Spokey Vexor*
  Rotoped Spokey Vexor*

  Rotoped Spokey Vexor je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť zariadení. KVALITA Na naše..

  409,00 €
 • Rotoped HMS M 9239-i
  Rotoped HMS M 9239-i

  Magnetický rotoped M 9239 aj HMS je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí stiahnuť do smartfónu alebo..

  204,90 €
 • Rotoped Mizar*
  Rotoped Mizar*

  Rotoped má široké možnosti využitia. Ideálne pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondice.Regulace odporu a široká škála funkcií rotopede umožní rôznu..

  329,00 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb