Rotoped Mizar*

Rotoped Mizar*
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Rotopedy
Dodávateľ:Spokey
Cena:329,00 €

Rotoped má široké možnosti využitia. Ideálne pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondice.Regulace odporu a široká škála funkcií rotopede umožní rôznu intenzitu tréningu prispôsobenú k individuálnym potrebám užívateľa, a tiež na monitorovanie parametra v čase cvičenia. Vstavané kolieska uľahčí prenášanie a manipuláciu s rotopedom. Vhodný pre cvičenie na doma. Parametre: vonkajšie magnetický odpor 32-stupňová automatická regulácia odporu hmotnosť zotrvačníka: 6 kg úprava sedadla - vodorovne aj zvisle nastaviteľnosť uhla riadidiel pulsometr zabudovaný v rukovätiach vstavaná kolieska držiak na fľaše maximálna váha užívateľa: 120 kg funkcie počítača: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz, Recovery, RPM 16 tréningových programov (HRC, WATT, Body Fat) a manuálny program, užívateľské programy (U1-U3) rozmery: 152 x 53 x 112 cm max. výška sedadla: 112 cm max. výška riadidiel: 152 cm váha netto: 33 kg váha brutto: 36 kg Zhodné s normou: EN 957-1 / 5 trieda: HC Záruka: 5 rokov na rám, 2 roky na diely podliehajúce bežnému opotrebovaniu Vhodné pre postavy s výškou do 185 cm


 • Rotoped Mataro II iConsole*
  Rotoped Mataro II iConsole*

  Rotoped Spokey Mataro II je určený pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitné zariadenia, výborné technické parametre s využitím najnovších technologických riešení. KVALITA Na naše..

  549,00 €
 • Spokey KARTAGENA II magnetický rotoped
  Spokey KARTAGENA II magnetický rotoped

  Vonkajší magnetický odpor 8 stupňová automatická regulácia odporu Hmotnosť zotrvačníka: 2 kg HSR Úprava sedadla - zvisle Pulzometer zabudovaný v rukovätiach Vstavané kolieska pre..

  169,00 €
 • Rotoped Oryx*
  Rotoped Oryx*

  Rotoped Spokey Oryx je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť zariadení. KVALITA Na naše..

  429,00 €
 • Rotoped Spokey Vexor*
  Rotoped Spokey Vexor*

  Rotoped Spokey Vexor je určený pre užívateľov, ktorí si želajú vysokú kvalitu spracovania, vyhovujúce parametre, dlhodobú životnosť a spoľahlivosť zariadení. KVALITA Na naše..

  409,00 €
 • Rotoped HMS M 9239-i
  Rotoped HMS M 9239-i

  Magnetický rotoped M 9239 aj HMS je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí stiahnuť do smartfónu alebo..

  204,90 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb