Rotoped HMS Premium M1844i iconsole

Rotoped HMS Premium M1844i iconsole
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Rotopedy
Dodávateľ:HMS PREMIUM
Cena:599,00 €

Ergometer M 1844-i značky HMS PREMIUM je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí stiahnuť do smartfónu alebo tabletu bezplatnú aplikáciu iConsole + a získate prístup k interaktívnym informáciám. Jeho brzdný systém je riadený elektromagnetom, ktorý vytvára pole o menšej alebo väčšej sile. Vďaka tomu je škála odporu, rovnako ako rýchlosť vnímanie jeho zmeny, oveľa väčší, než u iných zariadení tohto typu. To ale nie je všetko! Tento model sa odlišuje tým, že neobsahuje žiadne pohyblivé časti v brzdnom systéme, čím je menej náchylný k poškodeniu. Produkty značky HMS Premium sú charakteristické najvyššou kvalitou a funkčnosťou a celým radom možných nastavení. Ergometer HMS M 1844-i je vybavený automatickým 32-stupňovým nastavením záťaže a 9 kg záťažovým okolo. Elektronická regulácia záťaže umožňuje zmeniť nastavenie bez nutnosti prerušovania tréningu. Vďaka systému magnetickej záťaže, je tréning tichý a neruší ostatné osoby vo Vašom okolí. Nové zážitky na vás čakajú na každom kroku, ktoré nielen posilňujú motiváciu k výkonu, ale aj vám umožní vychutnať si radosť z poznávania nových miest. Interaktívne funkcie ergometri M 1844-i v kombinácii s atraktívnym dizajnom, určite poteší všetkých milovníkov športu a technických inovácií. Funkcie počítača: čas rýchlosť vzdialenosť spálené kalórie Scan Pulz, meraný cez riadidlá funkcia Watt RPM -otáčky za minútu manuálny režim Kardio- zameraný na HR Mobilná aplikácia iConsole + Dostupné režimy: športový režim cardio režim watt režim režim - začiatočník režim - pokročilý body fat režim manuálny režim recovery režim 12 základných tréningových režimov: 4 úrovne - začiatočník 4 úrovne - mierne pokročilý 4 úrovne - pokročilý Technické arametre: Odpor: elektromagnetický Zaťaženie: 32 stupňová automatická regulácia Záťažové koleso: 9 kg 18 cvičebných programov transportné kolieska Regulácia sedadlá vodorovne: 4 stupne po 2,5 cm Regulácia sedadlá zvisle: 11 stupňov po 3 cm Počítač s bezplatnou aplikáciou iConsole + bluetooth Vstup USB (na napájanie zariadení) rozmer stroja dĺžka: 102 cm šírka: 54 cm výška: 155 cm Dvojsmerný chod zotrvačníka Vyvážené pedále sa samostatne polohujú do vodorovnej polohy Sieťový adaptér: 230 V Váha: 39 kg Maximálne zaťaženie: 150 kg


 • Recumbent HMS Premium R 1817
  Recumbent HMS Premium R 1817

  Recumbent HMS R 1817 je to už poloprofesionálne zariadenie vhodné pre domáce, klubové, polokomerčné a rehabilitačné účely. Veľkou výhodou tohto recumbentu je vlastný generátor, vďaka..

  739,00 €
 • HMS DOUBLE CRUNCH
  HMS DOUBLE CRUNCH

  Variabilný posilňovací stroj HMS DOUBLE CRUNCH kombinuje funkciu klasického posilňovacieho stroja a rotopedu. Vďaka tomu ponúka tento stroj komplexné precvičenie celého tela bez toho aby ste..

  99,00 €
 • Spokey JOLI Magnetický rotoped
  Spokey JOLI Magnetický rotoped

  Vonkajší magnetický odpor - 8 stupňová ručná regulácia odporu - hmotnosť zotrvačníka: 4 kg - nastaviteľnosť sedadla zvisle - v rukovätiach zabudovaný merač pulzu - vstavané kolieska..

  120,40 €
 • Rotoped Mataro II iConsole*
  Rotoped Mataro II iConsole*

  Rotoped Spokey Mataro II je určený pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitné zariadenia, výborné technické parametre s využitím najnovších technologických riešení. KVALITA Na naše..

  549,00 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb