Posilňovacia veža HMS TYTAN 12

Posilňovacia veža HMS TYTAN 12
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže
Dodávateľ:HMS
Cena:479,00 €

Posilňovacia veža HMS Tytan 12 je moderná multifunkčná posilňovacia veža vytvorená na kvalitný silový trenink. Jej univerzálnosť vedie k uspokojenie z výkonu i tých najnáročnejších užívateľov. Posilňovacia veža HMS Tytan 12 je komplexne plne využiteľné zariadenie na cvičenie. Jeho viacúčelové využitie umožňuje harmonicky rozvíjať horné aj dolné svalstvo celého tela. Posilňovacia veža HMS Tytan 12 je osadená ôsmimi plne funkčnými nástrojmi na cvičenie: šikmá lavica, bicepsová opora, motýlik, príťahy na lýtka, stehná a zadok, bradlá pre intenzívny tréning brušných svalov a úchopy na vykonanie klikov. Kombinácia tohto stroja ponúka tak široký rozsah funkcií, že je ideálnym zariadením pre ľudí, ktorí vážne uvažujú o systémovom vývoji svalov celého tela. Všetky čalúnené časti sú vyrobené z kvalitnej penovej výplne potiahnuté odolným látkovým čalúnením so vzorom karbónu. Vysoká kvalita spracovania posilňovacie veže HMS Titan 12 zaistí dlhú bezproblémovú prevádzku. Zaručuje extra zvýšený prenos sily cez systém kladiek s ložiskami. Toto zariadenie odporúčame všetkým, ktorí hľadajú univerzálne zariadenie pre domáce použitie. Funkcie: bench press v sede motýlik Latisimus zariadenie na cvičenie svalov nôh horná chrbtová kladka spodná kladka predkopávanie bradlá k cvičeniu brucha šikmá lavica úchopy na cvičenie kľukov Scottová lavica-biceps Parametre: Rozmer po rozložení: dĺžka: 205 cm šírka: 116 cm výška: 211 cm Ostatné parametre: hmotnosť závažia: 68 kg hmotnosť celkom: 142 kg hmotnosť závaží: 68 kg hmotnosť: 142,5 kg maximálne zaťaženie: 100 kg Určené pre domáce použitie


 • POSILŇOVACIA VEŽA HMS CYBORG 1
  POSILŇOVACIA VEŽA HMS CYBORG 1

  Posilňovacia veža HMS CYBORG 1 je náradím určeným na domáce posilňovanie. Jeho charakteristickou vlastnosťou je možnosť použitia olympijských alebo obyčajných kotúčov Praktickou..

  539,00 €
 • POSILŇOVACIA VEŽA HMS TYTAN 22
  POSILŇOVACIA VEŽA HMS TYTAN 22

  Posilňovacia veža HMS TYTAN 22 HMS je zariadenie slúžiace na cvičenie doma. Jeho najcharakteristickejšou vlastnosťou je, že umožňuje v plnej miere nastaviť cviky na ramená. Veľkou a..

  210,00 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb