Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:Finnlo Maximum
Cena:5299, €

Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM M5 multi - gym s rovhovým riešením je ideálny prostriedok k náprave svalovej nerovnováhy a vytvarovaniu dokonalej súmernej stavby tela. Dva 96 kg záťažové stĺpce so 100 kg ťahom na dvoch nezávislých pozíciach. To je FINNLO MAXIMUM M5 . Ideálny tvar písmena L zapadne do každej miestnosti a minimalizuje priestorové nároky na minimum. Multi - gym ponúka vysoko kvalitnú oceľovú konštrukciu s nylonovými kladkami a lankami, ktoré môžu niesť až jednu tonu a presnými guličkovými ložiskami pre neuveriteľne hladké ťahanie. FINNLO MAXIUMUM M5 multi - telocvičňa je vyrobená z veľmi odolnej ocele potiahnutej elektrostatickým lakovaním vysoko kvalitným a vysoko odolným práškom. Farebne zladená a ergonomická sedačka môže byť upravená tak , aby sa zmestili všetci užívatelia. Na tejto posilňovacej veži môžu cvičiť hneď 2 osoby, nezávisle na sebe. Rozmery posilňovacej veže sú 254x260x216 cm, vyžaduje priesto 300x290x220 cm pre optimálne prevedenie cvikov. FINNLO MAXIMUM M5 vám pomôže dosiahnuť tieto ciele: Muži : Široký , svalnatý trup tvaru V Ženy : Pekne tvarovanésvalstvo trupu Muži : Silné , definované ramená Ženy : Pekne tvarované ramená Muži : Svalnaté paže Ženy : Optimálne tvarované paže Muži : Svalnaté nohy Ženy : Presne definované svalstvo Možnosť cvičiť viac ako 60 cvikov Maximálna hmotnosť závaží : 2 x 96 kg Odpružená komfortná sedačka Kladky sú vybavené guličkovými ložiskami pre hladký chod Lanká dimenzované na maximálne zaťaženie 1.000 kg Viacnásobné nastaviteľná chrbtová opierka Sedadlo : nastaviteľné Bench press : áno Motýlik (butterfly) : áno Biceps : áno Triceps : áno Veslovanie : áno Ťah na brucho : áno Leg press : nie Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky FINNLO MAXIMUM. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50
  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50

  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym C50 je kvalitná multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Robustná oceľová konštrukcia..

  485,5 €
 • Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou
  Posilňovacia veža FINNLO MAXIMUM FT2 s lavicou

  Posilňovacia veža od nemeckého výrobcu FINNLO MAXIMUM FT2 je skvostom pre Vašu domácu posilňovňu. Precízny dizajn navrhnutý v Nemecku s dokonalým spracovaním uspokojí aj toho..

  4490, €
 • Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90
  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90

  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C90 je multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Oceľová konštrukcia s profilom rámu..

  761,4 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70
  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70

  Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70 je multifunkčná veža, ktorá ponúka desiatky rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Oceľová konštrukcia s profilom rámu 50 x..

  617,2 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Phanton
  Posilňovacia veža inSPORTline Phanton

  Posilňovacia veža inSPORTline Phanton je určená pre kreatívne cvičenie aj v malých priestoroch. Pre stepper, bench, hornú a dolnú kladku je vstavaný elektronický počítač cvikov...

  571,9 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb