Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S

Posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Posilňovacie stroje a trenažéry | Posilňovacie veže | Posilňovacie veže s tehličkami
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:7295, €

Body Solid EXM4000S Fitness stroj BODY SOLID EXM4000S je multifunkčný posilňovací stroj pre 3 osoby. Nezávislé stanovištia umožňujú komplexné precvičenie celého tela, pričom trénovať môžu naraz až 3 osoby. (Prípadne až 4 s voliteľným príslušenstvom LEG PRESS). Posilňovací stroj sa ľahko zmestí pri stenu a je napájaný s troma 95 kg oceľovými zásobníkmi so závažím. Perfektné biomechanické spracovanie každého stanovišťa s plne prispôsobiteľným nastavením pre každú postavu. Sedadlá s automatickým hydraulickým nastavením, bezbariérové úpravy, DuraFirm polstrovanie pre enormné zaťaženie a časté využitie. Hrudníkové stanovište (Chest press station): ponúka pohodlné nastavenie pre maximálny rozsah pohybu s ergonomickým ovládaním. Tricepsové stanovište ( Triceps press down station): Obsahuje tricepsový V adaptér, pre optimálne precvičenie tricepsu pre rôzne výšky postavy. Chrbtové stanovište (Lat Pull down station): Navrhnuté pre optimálny rozvoj chrbtových svalov, ramien a hornej časti tela. Perfect Pec Station: s dvojitými vačkami a 6-timi nastaveniami na ramenách poskytujú variabilné východiskové pozície a umožňujú jemné doladenie pre presné a fixačné cvičenie s dokonalým biomechanickým pohybom. AB Crunch Station: pre vytvorenie svalnatého pásu s úplnou izoláciou brušných a šikmých brušných svalov. Chest supported Row Station: Komfortný a plne nastaviteľný stroj na hrudník. 3x95 kg záťažové stĺpce s oceľovými tehličkami Low Pulley Station: Nízka kladka sa otáča hladko a plne poskytuje bezpečné prevedenie cvikov. DuraFirm Pads: Najkvalitnejšie polstrovanie pre maximálne časté tréningy. Weight Stacks Pads: Všetky závažia sú kryté pre bezpečnosť a lepší vzhľad. Technické parametre: Rozmer:338 x 232 x 211 cm v prípade rozšírenie o voliteľné príslušenstvo (LEG PRESS) sú rozmery 338 x 427 x 211 cm Váha: 644 kg Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Body Solid LP40S Leg Press - príslušenstvo pre EXM4000S
  Body Solid LP40S Leg Press - príslušenstvo pre EXM4000S

  Body Solid LP40S Leg Press - příslušenství pro EXM4000S Príslušenstvo pre posilňovací stroj BODY SOLID EXM4000S, rozširuje tento multifunkčný stroj o 4-té stanovište. Súčasťou balenia je aj 4-ty záťažový stĺpec s 95kg závaží. Pomer záťaže je 2:1, čím dosiahnete..

  1995, €
 • Posilňovací stroj - hrudné svaly a ramená Body Solid SIP1400
  Posilňovací stroj - hrudné svaly a ramená Body Solid SIP1400

  Posilňovací stroj - hrudné svaly a ramená Body Solid SIP1400 Oprite sa do pohodlného, dvojito prešívaného sedadla a ucítite príval adrenalínu. Rukami uchopte univerzálne úchopy a vo chvíli, keď sa Vaše telo komfortne položí do sedačky v uhle 35 stupňov ste pripravený k..

  2395, €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb