Hrazda MARBO MH-D202

Hrazda MARBO MH-D202
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Hrazdy a bradlá
Dodávateľ:Marbo
Cena:43,90 €

MARBO MH-D202 s použitím ocele najvyššej kvality, ktorá zaisťuje bezpečnú nosnosť 150 kg, je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú trénovať vo svojom domácom prostredí. Cvičením na hrazde trénujete chrbát, ramená, biceps, triceps, hrudník a brucho. Jeho veľkou výhodou je geniálny dizajn, ktorý umožňuje montáž na stenu alebo na strop. Hrazda má tiež gumové úchytky a oko na boxovacie vrece. Hrazda k tréningu chrbta, ramien, bicepsov, tricepsov, hrudníka a brucha Stabilná a robustná konštrukcia pokrytá práškovou farbou Možno pripevniť na stenu a strop (za pomocou 8 skrutiek) gumové rukoväte Parametre: Profil: 4 x 4 cm Rozmer hrazdy (montáž do steny): dĺžka: 120 cm šírka: 54 cm výška: 26 cm Rozmer hrazdy (montáž do stropu): dĺžka: 120 cm šírka: 25 cm výška: 56 cm Maximálne zaťaženie: 150 kg Váha: 6 kg


 • SHAPER-Hrazda do dvier 73-110 cm
  SHAPER-Hrazda do dvier 73-110 cm

  Dverová hrazda - vysoko kvalitná chrómová oceľ - Plynulá regulácia šírky - Jednoduchá montáž - Zakončenie spevňovacej skrutky - Gumové zakončenie chrániace zárubne - Priemer..

  10,37 €
 • RELEVER-Hrazda do dvier 63-90
  RELEVER-Hrazda do dvier 63-90

  Dverová hrazda - vysoko kvalitná chrómová oceľ - Plynulá regulácia šírky - Pena PE po celej dĺžke - Jednoduchá montáž - Zakončenie zpevňovacej skrutky - Gumové zakončenie chrániace..

  10,37 €
 • Univerzálna hrazda do dverí LIFEFIT 62-92 cm
  Univerzálna hrazda do dverí LIFEFIT 62-92 cm

  Univerzální hrazda do dveří LIFEFIT pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda LIFEFIT lze..

  10,50 €
 • Samodržiaca závesná hrazda LIFEFIT TOP
  Samodržiaca závesná hrazda LIFEFIT TOP

  Samovzpěrná závěsná hrazda LIFEFIT TOP je posilovací hrazda, která se jednoduchým manévrem zavěsí do dveřních zárubní. Po cvičení se stejně jednoduchým pohybem sejme. Výhodou..

  25,90 €
 • Univerzálna hrazda do dverí LIFEFIT 80-110 cm
  Univerzálna hrazda do dverí LIFEFIT 80-110 cm

  Univerzální hrazda do dveří LIFEFIT pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně. Hrazda LIFEFIT lze..

  13,78 €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb