Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Club

Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Club
Do obchodu >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Posilňovacie lavice | HEXAGON - crossfitové klietky
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:5390, €

BODY SOLID HEXAGON Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a skupinové cvičenia sú dva najzaujímavejšie trendy v oblasti fitness. Táto konštrukcia pre funkčný tréning je balíkom príslušenstva a základnej konštrukcie verzie HEXPRO. Konštrukcia Body Solid Hexagon je vhodná do každej telocvične, školy, vojenskej základni, polícii, hasičskej zbrojnice a komerčných posilňovní. Doživotná záruka na všetky časti dokazujú maximálnu kvalitu v odvetví. HEGAXON je dostupný v dvoch variantoch, ktoré sa líšia vo výške konštrukcie. Základňa SP-HEXPRO má rozmery 300x188x251,5 cm a váži 192,5 kg. Základňa SP-HEX má rozmery 300x188x211 cm a váži 189 kg. Zvyšné doplnky je možné použiť na obidve konštrukcie. Súčasťou balíka HEXAGON PRO CLUB: základňa SR-HEXPRO Monkey Bar SR-BAR Bar Holder SR-BHV Band Pegs SR-BP Ball Throw SR-BT Dip Station SR-DIP Double Pull Up SR-DPU Flying Pull Up SR-FPU Heavy Bag SR-HB Heavy Bag Holder SR-HBH Kettlebell Tray SR-KB Lift Offs SR-LO Medicine Ball Tray SR-MB Multi-Grip Pull Up SR-MGC Ball Rebound SR-REB Stability Ball Holder SR-SBH Safety Catches SR-SC Single Pull Up SR-SPU Plyo Step SR-STEP Suspension Rings SR-SUSP T-Bar Row SR-TBR U-link SR-UL Weight Plate Horns SR-WPH Praxou sme si overili, aké ťažké je byť tým posledným predajným článkom, ktorý je odkázaný na možnostiach svojich dodávateľov. Neraz sme museli klientov sklamať a z toho sme rozhodne nemali radosť.Preto sme sa rozhodli zabezpečovať si tovar priamo od zahraničných výrobcov. Presvedčili sme ich o úprimnosti svojho záujmu a dnes sme exkluzívnymi distribútormi viacerých svetových značiek na Slovensku. Tak je tomu aj v prípade značky BODY-SOLID. V praxi to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky produkty tejto značky, ktoré sa predávajú na Slovensku prešli našimi rukami. Nemusíte ísť preto zbytočne obchádzkou cez viacerých predajcov, ale môžete ísť priamo k zdroju.


 • Body Solid Hexagon package SP-HEX Club
  Body Solid Hexagon package SP-HEX Club

  BODY SOLID HEXAGON SP-HEX Club Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a..

  5390, €
 • Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Advance
  Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Advance

  BODY SOLID HEXAGON SP-HEXPRO ADVANCE Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a..

  2790, €
 • Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Basic
  Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Basic

  BODY SOLID HEXAGON SP-HEXPRO BASIC Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a..

  1790, €
 • Body Solid Hexagon základňa SR-HEXPRO
  Body Solid Hexagon základňa SR-HEXPRO

  Základná konštrukcia posilňovacej klietky BODY SOLID HEXAGON SR-HEXPRO oceľová konštrukcia s profilom 76 x 76 x 11 mm odolný práškový náter rozšíriteľná o..

  1490, €


© 2018 Šport tovar e-shop
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb