Body Solid Hexagon package SP-HEX Club

Body Solid Hexagon package SP-HEX Club
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na cvičenie | Posilňovacie lavice | HEXAGON - crossfitové klietky
Dodávateľ:BODY SOLID
Cena:5390, €

BODY SOLID HEXAGON SP-HEX Club Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a skupinové cvičenia sú dva najzaujímavejšie trendy v oblasti fitness. Táto konštrukcia pre funkčný tréning je balíkom príslušenstva a základnej konštrukcie verzie HEX. Konštrukcia Body Solid Hexagon je vhodná do každej telocvične, školy, vojenskej základni, polícii, hasičskej zbrojnice a komerčných posilňovní. Doživotná záruka na všetky časti dokazujú maximálnu kvalitu v odvetví. HEGAXON je dostupný v dvoch variantách, ktoré sa líšía vo výške konštrukcie. Základňa SP-HEXPRO má rozmery 300x188x251,5 cm a váži 192,5 kg. Základňa SP-HEX má rozmery 300x188x211 cm a váži 189 kg. Zvyšné doplnky je možné použiť na obidve konštrukcie. Súčasťou balíka HEXAGON CLUB: základňa SR-HEX Monkey Bar SR-BAR Bar Holder SR-BHV Band Pegs SR-BP Ball Throw SR-BT Dip Station SR-DIP Double Pull Up SR-DPU Flying Pull Up SR-FPU Heavy Bag SR-HB Heavy Bag Holder SR-HBH Kettlebell Tray SR-KB Lift Offs SR-LO Medicine Ball Tray SR-MB Multi-Grip Pull Up SR-MGC Ball Rebound SR-REB Stability Ball Holder SR-SBH Safety Catches SR-SC Single Pull Up SR-SPU Plyo Step SR-STEP Suspension Rings SR-SUSP T-Bar Row SR-TBR U-link SR-UL Weight Plate Horns SR-WPH


 • Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Club
  Body Solid Hexagon package SP-HEXPRO Club

  BODY SOLID HEXAGON Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a skupinové cvičenia sú dva najzaujímavejšie trendy v oblasti fitness. Táto konštrukcia pre funkčný tréning je..

  5390, €
 • Body Solid Hexagon package SP-HEX Advance
  Body Solid Hexagon package SP-HEX Advance

  BODY SOLID HEXAGON SP-HEX ADVANCE Body Solid Hexagon systém je ideálny pre fitness nadšencov, ktorí chcú získať najnovšie trendy v oblasti funkčného tréningu. Funkčný tréning a skupinové cvičenia sú dva najzaujímavejšie trendy v oblasti fitness. Táto konštrukcia pre..

  2790, €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb