Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:WEIDER
Cena:2.5 €

Shaker Weider 700 ml WEIDER šejker 750ml, priesvitný vhodný na miešanie proteínov, gainerov aj NO pumpy. Klasický transparentný šejker na závit so sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov. Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri izbovej teplote. WEIDER šejker 750ml UPOZORNENIE Treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri miešaní Nitric Oxide a predtréningových stimulačných kreatínových práškových doplnkov výživy. Tie spôsobujú miešaním vnútorný tlak v šejkri. Preto občas vrchnák uvoľnite.


 • Shaker Weider Profi 700 ml, čierny
  Shaker Weider Profi 700 ml, čierny

  WEIDER šejker PROFI 750ml, čierny je profesionálny šejker na závit s kónickým sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov. Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri izbovej teplote. WEIDER šejker PROFI..

  2.95 €
 • Shaker Olimp Gym Is My Home, 700 ml
  Shaker Olimp Gym Is My Home, 700 ml

  Shaker Olimp Gym Is My Home 700 ml Šejker Olimp Gym Is My Home 700 ml na miešanie výživových doplnkov. Klasický šejker s protišmykovým uzáverom na miešanie proteínov a sypaných doplnkov výživy. Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri..

  3.3 €
 • Shaker Olimp Change Your Life, 700 ml
  Shaker Olimp Change Your Life, 700 ml

  Shaker Olimp Change Your Life, 700 ml Shaker Olimp Change Your Life, 700 ml na miešanie výživových doplnkov. Klasický šejker s protišmykovým uzáverom na miešanie proteínov a sypaných doplnkov výživy. Po použití stačí riadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť pri..

  3.3 €
 • Smart Shaker Weider 650 ml
  Smart Shaker Weider 650 ml

  WEIDER Smart Shaker 650 ml + kovový blender + Pro Stack je Weiderov špeciálny šejker s dvoma úložnými boxmi, a jedným špeciálnym pillboxom a kovovým blenderom - miešadlom. "Oficiálny patentovaný Genuine Shaker" BPA FREE Prečo WEIDER PRO STACK plastový šejker? je ľahký,..

  9.95 €
 • Olimp Iso Plus, 700 g orange
  Olimp Iso Plus, 700 g orange

  Olimp iso Plus 700g je izotonický pitný režim počas cvičenia v prášku na zarábanie nápojov. Špeciálny multivitamínový isotonický sacharidový koncentrovaný prášok na zarábanie vhodný pre športovcov a aktívnych ľudí, počas fyzickej záťaže a po náročnom..

  7.95 €
 • Olimp Whey Protein Complex 100%, 700 g coconut
  Olimp Whey Protein Complex 100%, 700 g coconut

  Srvátková koncentrát s vysokým obsahom proteínov...

  14.9 €
 • Aone Stamimax Amino Energy, 700 g blackcurrant
  Aone Stamimax Amino Energy, 700 g blackcurrant

  Regenračný nápoj Aone Stamimax Amino Energy. nová vylepšená receptúra dlhé karbohydrátové reťazce + krátke srvátkové peptidy pre komplexné zásobovanie organizmu počas výkonu vylepšená chuť osladený steviol glykozidmi posilnené minerálne a vitamínové..

  18.5 €
 • Olimp Gold Beef Protein, 700 g strawberry
  Olimp Gold Beef Protein, 700 g strawberry

  88%-ný hovädzí proteín s bio frakciami hovädzej krvnej plazmy..

  21.2 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb