Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:1.9 €

Shaker FIT PLUS Wave, 600 ml Šejker FIT PLUS Wave 600 ml je ideálny na miešanie fitness nápojov a proteínových koktailov. IAMFITPLUS je výrazným a veľavravným sloganom. Potlač na šejkri len potvrdzuje životný štýl užívateľa. Prečo tento plastový šejker? je ľahký, prenosný, nerozbitný a vhľadom na to, že je z termoplastu odoláva i teplému prostrediu, napríklad neuvoľňuje ftaláty ako bežné PET fľaše. je pekný a trendový neobsahuje látky, uvoľňujúce sa pri zohrievaní tento šejker môže byť používaný aj v mikrovlnke aj v mrazničke môžete v ňom miešať horúce nápoje Ako používať Šejker? prvá do šejkra by mala vždy ísť voda, potom prášok, predídete tým usadzovaniu a lepeniu na dne šejkra umývajte šejker vždy ihneď po použití, je to oveľa jednoduchšie ako umývať ho zaschnutý je ho možné umývať aj v umývačke riadu BEZ BPA A DEHP !


 • Dámsky top LabellaMafia New Wave FBL80010-251 M
  Dámsky top LabellaMafia New Wave FBL80010-251 M

  Podprsenka LabellaMafiaNew Wave FBL80010..

  27.8 €
 • Shaker Body Attack Smart Neon, 600 ml Žltá
  Shaker Body Attack Smart Neon, 600 ml Žltá

  Šejker SmartShake je vysoko kvalitný pohár s tromi priehradkami pre uloženie piluliek a prášku. Je vyrobený z plastu bez BPA a je 100% nepriepustný. Môžete ho použiť každý deň, vložiť do mrazničky, ohriať jeho obsah v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu. Je určený..

  8.5 €
 • Shaker Muscle&Fitness 600 ml
  Shaker Muscle&Fitness 600 ml

  Muscle&Fitness šejker 600 ml je profesionálny šejker na závit s kónickým sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov. Vrúbkovaný vrchnák pre ľahšie otváranie. Po použití stačí poriadne opláchnuť teplou vodou a nechať vysušiť..

  1.95 €
 • Shaker Body Attack ShakeOne, 600 ml Ružová
  Shaker Body Attack ShakeOne, 600 ml Ružová

  Shaker Body Attack ShakeOne, 600 ml Šejker Shaker Body Attack ShakeOne umožňuje pripraviť lahodné smotanové koktaily. Vďaka prídavnej nádobe pod šejkrom, môžete mať svoj predtréningový drink, ale aj po tréningový nápoj vždy so sebou. Stačí odskrutkovať oddiel, naplniť..

  8.7 €
 • Trhačky FIT PLUS 206 Čierna
  Trhačky FIT PLUS 206 Čierna

  Trhačky na cvičenie FIT PLUS su bavlnené sú zároveň vybavené penovou výplňou ktorá zvyšuje konfort pri cvičení. Už sa vám nestane, že sa vám trhačky počas cvičenia zarežú do zápästia. Vďaka trhačkám FIT PLUS, budú vaše tréningy lepšie, budete schopní dvíhať..

  6.6 €
 • Športová taška FIT PLUS Čierna
  Športová taška FIT PLUS Čierna

  Športová taška FIT PLUS cez rameno poslúži každému, kto potrebuje kvalitnú pevnú a funkčnú tašku na cesty, alebo na tréning. Výhody tejto športovej tašky FIT PLUS pevnosť šitia objem 42 litrov Ideálne Rozmery - túto tašku sme vyrobili s prihliadnutím na..

  14.9 €
 • Čierna kovová nakladacia jednoručná činka FIT PLUS 10 kg PSFPBD10K
  Čierna kovová nakladacia jednoručná činka FIT PLUS 10 kg PSFPBD10K

  Čierna kovová nakladacia jednoručná činka FIT PLUS 10 kg. Možnosť doloženia ďalšieho závažia. Priemer osky 25mm, ktorý je momentálnym celosvetovým štandardom pre jednoručné činky. Presný popis: 10kg kovová čierna nakladacia činka FIT PLUS patrí medzi najpredávanejšie..

  27.5 €
 • Bezpečnostná objímka FIT PLUS Hexagon Čierna
  Bezpečnostná objímka FIT PLUS Hexagon Čierna

  Plastová bezpečnostná objímka FIT PLUS Hexagon Plastová objímka FIT PLUS Hexagon slúži ako nepostrádateľný doplnok ku vzpieračskej tyči, alebo jednoručným oskám s priemerom 50 mm, ktoré nemajú závit. Telo objímky je z veľmi pevného plastu. Rýchloupínací systém poskytuje..

  19.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb