Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:Body Solid
Cena:395 €

Polohovateľná lavička na cvičenie Body Solid ProDual SFID325, rovná, šikmá na tlaky do fitness priestorov domácich aj hotelových, prípadne komerčných. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!                 Výhody polohovateľnej Body Solid Pro Dual lavičky na cvičenie Body-Solid lavička ProDual je navrhnutá tak, aby spĺňala všetky požiadavky na zaťaženie bez porušenia  Testovaná kapacita lavičky - Garancia 1000 libier (454 kg). Lavička je vynikajúcim doplnkom k smithovmu stroju, multipresu, stojanom na tlaky apodobne Môžete pokojne cvičiť tlaky s 300 kg a perfektné polstrovanie lavičky ochráni váš chrbát pred tlakom Technické špecifikácie Polohovateľnej lavičky Body Solid ProDual Hmotnosť lavičky 34 kg Rámy z hrubej ocele 3mm Nezávislé nastavovanie opierky lavičky a sedacej časti TESTOVANÁ KAPACITA LAVIčKY 450 KG Silné a odolné polstrovanie Transportné kolieska pre ľahkú manipuláciu s lavičkou - vpredu rúčka pre manipuláciu Operadlo povoľuje nastaviteľný sklon (15, 30, 45, 60 a 80 stupňov) a pokles (-18 stupňov) Sedacia časť je nastaviteľná do troch polôh, 0, 10 a 18 stupňov Výška lavičky voči podlahe je 46,1 cm šírka lavičky - je ergonomicky prispôsobená a zužuje sa smerom k chrbtovej časti Rozmery: 65,3 cm x 147,3 cm x 46,1 cm 


 • Rovná lavica na bechpress Body Solid Pro Club Line SFB349G
  Rovná lavica na bechpress Body Solid Pro Club Line SFB349G

  Profesionálna lavička na benchpress so stojanom od Body Solid..

  575 €
 • Polohovateľná lavička Body Solid GFID31
  Polohovateľná lavička Body Solid GFID31

  Komfortná polohovateľná lavička určená na precvičenie hornej časti tela. Vysoká nosnosť. DuraFirm ™ čalúnenie, 6 polôh opierky, obsahuje oporu pre dolné končatiny, kolieska pre ľahké premiestnenie. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia..

  235 €
 • Polohovateľná lavička Body Solid Powerline PFID130W
  Polohovateľná lavička Body Solid Powerline PFID130W

   Body Solid Powerline PFID130W Polohovateľná lavička na cvičenie Body Solid PowerLine PFID 130W, Rovná, šikmá na tlaky aj brucho. Rýchla a bezpečná výmena polôh, výborná stabilita a pevnosť, kapacita do 250kg. Pevné uchytenie kolien - pre cvičenie brucha a šikmých tlakov..

  149 €
 • Polohovateľná lavička Life Fitness GADJ G5-G7
  Polohovateľná lavička Life Fitness GADJ G5-G7

  Nastaviteľná lavica na cvičenie Life Fitness GADJ je ideálna lavica pre multifunkčné zariadenia Life Fitness G5 a G7 ideálne pre domáce telocvične a posilňovne. Je tiež veľmi vhodné ju použiť ako voľnú lavicu na cvičenie! So systémom Dock n Lock lavicu ľahko a bezpečne..

  690 €
 • Smithov stroj Body Solid ProClub Line SCB1000
  Smithov stroj Body Solid ProClub Line SCB1000

  Posilňovací stroj Body-Solid SBC1000 umožňuje užívateľovi začať s ideálnym množstvom odporu a postupne zvyšovať hmotnosť závaží až do 460 kg. Perfektne hladký vertikálny pojazd, zabezpečuje biomechanicky dokonalý a efektívny pohyb, či už ste sa rozhodli cvičiť benchpress,..

  2195 €
 • Lavička na brucho Body Solid PAB139W
  Lavička na brucho Body Solid PAB139W

  Lavička na brucho Body Solid PAB139W Lavička na brucho Body Solid PowerLine - pevná, na cvičenie s úsporou priestoru vhodná na doma i do hotelového zariadenia. Šikmá lavička na brucho je jedna z najčastejších pomôcok pre rozvoj brušných svalov. Ideálnym cvičením na týchto..

  111 €
 • Šikmá lavička Body Solid GAB60
  Šikmá lavička Body Solid GAB60

  Lavička na cvičenie brušných svalov Body-Solid GAB60 ponúka možnosť nastaviť 12 polôh a vďaka mäkkým valcom ponúka pohodlné cvičenie. Pre lepšiu manipuláciu lavičky sú v lavičke pripevnené pojazdové kolieska.  Odporúčame dokúpiť: predĺženú..

  222 €
 • Multifunkčná hrazda Body Solid ProClub Line SVKR1000
  Multifunkčná hrazda Body Solid ProClub Line SVKR1000

  Body Solid ProClub Line SVKR1000 Cvičte zhyby predkopávanie, prednožovanie na Body-Solid SVKR1000 najvšestrannejšej konštrukcii na súčasnom trhu. Využite úzke alebo široké rukoväte (vrátane exkluzívneho horolezeckého uchopenia). SVKR1000 je vhodný na domáce alebo komerčné..

  1150 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb