Informácie o prudukte:
Kategória: Stimulanty | Kofeínové stimulanty
Dodávateľ:Olimp
Cena:4.9 €

Olimp Caffeine Kick, 60 kps Dehydrovaný kofeín si našiel priaznivcov medzi rôznymi sociálnymi skupinami. Táto forma kofeínu je výhodná pre mnohých športovcov kvôli jeho rýchlemu stimulačnému účinku. Navyše je vhodný pre ľudí, ktorí potrebujú kofeín k boju proti únave, ako sú napríklad študenti a vodiči. Kofeín je známy pre svoje stimulačné účinky, zrýchľuje metabolizmus a podporuje spaľovanie tukov, fyzicky aktívni ľudia siahnu po kofeíne pred začatím tréningu. Kofeín má vplyv na predĺženie a zvýšenie intenzity tréningu, zvýšenie telesnej teploty a stimuláciu termogenézy. Výhody Olimp Caffeine Kick: väčšia koncentrácia po dlhšiu dobu viac energie urýchľuje látkovú výmenu podporuje odbúravanie tukov bojuje proti únave pre lepšiu pohodu pre lepšiu náladu 300 mg kofeínu (najviac na trhu) Zloženie: 62% kofeínu, plnidlo - mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca činidlá - horečnate soli mastných kyselín; kapsula (želatína, farba: E171). Nutričné hodnoty: Nutričné ​​informácie 1 kapsula kofeín 300 mg Dávkovanie: 1 kapsula raz denne. Zapite s veľkým množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Upozornenie: Kofeín Kick obsahuje kofeín. Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy (obsah kofeínu: 300 mg / 1 kapsula). Okrem toho je výrobok nesmie byť používaný počas dojčenia, plánovania tehotenstva, v prípade choroby obehovej sústavy, alebo v prípade precitlivenosti na kofeín. Neprekračujte dennú dávku 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Nepoužívajte pred spaním alebo v priebehu bezprostredne predchádzajúcich hodín pred spánkom. Nepoužívať v kombinácii s alkoholom, liekmi alebo výrobkami ktoré obsahujú horký pomaranč ovocie / synefrín. Uchovávajte mimo dosahu detí.


 • Kick Box papuče Full Hit BS303
  Kick Box papuče Full Hit BS303

  Chrániče priehlavkov FULL HIT BS303 ochránia vaše členky počas tvrdých tréningov kopov. ..

  5.5 €
 • Body Attack Energy Kick, 500 ml wild berry
  Body Attack Energy Kick, 500 ml wild berry

  Energetický nápoj Body Attack Energy Kick je nízko-kalorický a nealkoholický nápoj s nízkym obsahom cukru a obsahujúci prírodnú minerálnu vodu bez kyseliny uhličitej. Okrem toho prichádza s vybranou kombináciou prísad, ktoré sú obvykle pre energetické nápoje...

  1.3 €
 • Weider Caffeine Caps, 110 kps
  Weider Caffeine Caps, 110 kps

  Kofeín v kapsulovej forme s postupným uvoľňovaním...

  15.5 €
 • Weider Energy Boost Gel + Caffeine, 42 g
  Weider Energy Boost Gel + Caffeine, 42 g

  Sacharidový gél s kofeínom na dlhodobejší vytrvalostný výkon...

  1.2 €
 • Weider Energy Boost Gummies + Caffeine, 64 g cola
  Weider Energy Boost Gummies + Caffeine, 64 g cola

  Cukríky Weider Energy Boost s kofeínom predstavujú výborný variant pre zvýšenie energie v pevnom stave. Nové želé cukríky s kofeínom sú ideálnym výberom pre svoj obsah sacharidov, aminokyselín, extraktu Guarany , kofeínu, elektrolytov..

  1.99 €
 • Weider Hydro Energy Gel + Caffeine, 70 g red fruits
  Weider Hydro Energy Gel + Caffeine, 70 g red fruits

  Weider Hydro Energy Gel + Caffeine Weider Hydro Energy gél s kofeínom z rady Victory Endurance je inovatívny gél navrhnutý tak, aby vám dal viac energie a hydratácie počas fyzickej aktivity. Počas dehydratácie organizmu je potrebné hydratovať organizmus. Konvenčné gély môžu byť..

  1.5 €
 • Aone Stamimax Caffeine Fizz, 1,5 g
  Aone Stamimax Caffeine Fizz, 1,5 g

  Aone Stamimax Caffeine Fizz Kofeínový stimulant Aone Stamimax Caffeine Fizz je rýchly spôsob ako získať potrebnú energiu nie len na cvičenie. Dávkovanie je jednoduché, stačí rozbaliť a vysypať priamo do úst. ..

  0.9 €
 • Olimp Hialumax Duo, 30 kps
  Olimp Hialumax Duo, 30 kps

  Kyselina hialurónová pre zlepšenie hydratácie väzivových tkanív...

  7.5 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb