Informácie o prudukte:
Kategória: Činky | Posilňovacie adaptéry
Dodávateľ:Harbinger
Cena:25.5 €

Adaptér pre posilnenie krku Harbinger je vyrobený z nylonu Cordura pre vysokú pevnosť a trvanlivosť s polstrovanou polyesterovou výplňou pre zvýšenie komfortu.   77 cm oceľová reťaz s jednoduchým upínacím systémom pre ľahké pridávanie záťaže.  Plne nastaviteľná veľkosť pre každého. Kĺúčom k bezpečnosti je pridať závažie pred tým ako si popruhy nasadíte na hlavu: Odpojte reťaz na jednej strane, prevlečte cez otvor kotúča, alebo iného závažia, skontrolujte či je reťaz správne uchytená, uzavretá a nasaďte si popruhy na hlavu s Velcro ® uzatváracím suchým zipsom na čelnej strane. Dotiahnite pre bezpečné, ale pohodlné nosenie. Nepoužívajte iné alternatívy zavesovania záťaže ani pružiace systémy. Pre ochranu krčnej chrbtice nepoužívajte vyššiu hmotnosť závažia ako 25kg.


 • Adaptér na členok Harbinger 3738
  Adaptér na členok Harbinger 3738

  Vystužený členkový adaptér Harbinger alebo na zápästie je vhodný pre cvičenia prevádzané na posilňovacích strojoch s kladkovým systémom. Použitie: Všetky loptové hry - pre posilnenie svalov (kop, hod, vrh) Vynikajúca pomôcka pre bojové športy - posilnenie..

  9.9 €
 • Adaptér na príťahy Body Solid MB502
  Adaptér na príťahy Body Solid MB502

  Body Solid adaptér obojručný s úzkym úchopom, celokovový pochrómovaný obojručný adaptér od Body Solid -u. Adaptér s úzkym úchopom zlepšuje činnosť kosoštvorcových svalov, veľkých a malých oblých svalov a spodných trapézových svalov - tým cvičenie príťahov s úzkym..

  22 €
 • Adaptér na príťahy Body Solid MB148RG
  Adaptér na príťahy Body Solid MB148RG

  Body Solid adaptér obojručný pre sťahovanie kladky zhora s gumovými rukoväťami. Celokovový pochrómovaný obojručný adaptér od Body Solid -u. Adaptér so širokým úchopom zlepšuje činnosť širokého svalu chrbta, tým cvičenie príťahov so širokým úchopom prispieva k celkovej..

  55 €
 • Tricepsový adaptér Body Solid MB022RG
  Tricepsový adaptér Body Solid MB022RG

  Body Solid adaptér obojručný na triceps, biceps rovný s gumovými rúčkami. Celokovový pochrómovaný obojručný adaptér s pogumovaním od Body Solid -u. Adaptér s úzkym úchopom zlepšuje činnosť stredu širokého svalu chrbta pri príťahoch, tým cvičenie príťahov na úzko..

  29 €
 • Adaptér na príťahy Body Solid MB501
  Adaptér na príťahy Body Solid MB501

  Kovový jednoručný malý adaptér Body Solid...

  15.9 €
 • Tricepsový adaptér Body Solid MB022
  Tricepsový adaptér Body Solid MB022

  Body Solid adaptér obojručný na triceps, biceps rovný celokovový pochrómovaný obojručný adaptér s pogumovaním od Body Solid -u. Adaptér s úzkym úchopom zlepšuje činnosť stredu širokého svalu chrbta pri príťahoch, tým cvičenie príťahov na úzko prispieva k celkovej..

  33 €
 • Tricepsový adaptér Body Solid Pro-Grip MB504
  Tricepsový adaptér Body Solid Pro-Grip MB504

  Tricepsový PRO GRIP adaptér s gumovými rukoväťami..

  23 €
 • Adaptér na príťahy Body Solid MB148
  Adaptér na príťahy Body Solid MB148

  Body Solid adaptér obojručný pre sťahovanie kladky zhora je celokovový pochrómovaný obojručný adaptér od Body Solid -u. Adaptér so širokým úchopom zlepšuje činnosť širokého svalu chrbta, tým cvičenie príťahov so širokým úchopom prispieva k celkovej "šírke" chrbtového..

  39 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb