Informácie o prudukte:
Kategória: Činky a závažia | Kotúče na činky | Kovové kotúče
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:7.5 €

Kvalitný kovový kotúč s priemerom otvoru 26 mm pre štandardné osky na cvičenie. Od 10kg kotúčov otvory pre ľahšiu manipuláciu! Odporúčame osobný odber na predajniach (vysoké poštovné)


 • Kovový kotúč FIT PLUS 15kg PFPBP15K
  Kovový kotúč FIT PLUS 15kg PFPBP15K

  Kvalitný kovový 15 kg kotúč s priemerom otvoru 26mm pre olympijské osky. Od 10kg otvory pre ľahšiu manipuláciu! Kotúče z kvalitného železa vám prinášame už 20 rokov! ..

  37.5 €
 • Kovový kotúč FIT PLUS 10 kg PFPBP10K
  Kovový kotúč FIT PLUS 10 kg PFPBP10K

  Kvalitný kovový 10 kg kotúč s priemerom otvoru 26 mm pre štandardné osky. Od 10kg otvory pre ľahšiu manipuláciu! Odporúčame osobný odber na predajniach (vysoké poštovné) Poriadne železo pre tvrdý tréning. ..

  25 €
 • Kovový kotúč FIT PLUS 5kg PFPBP5K
  Kovový kotúč FIT PLUS 5kg PFPBP5K

  Kvalitný kovový 5 kg kotúč s priemerom 26 mm pre štandardné osky. 5 kilogramový kotúč nechýba žiadnemu bodybuilderovi - pre ktoré koľvek cviky je 5 kg prikladanie asi najbežnejším zvyšovaním hmotnosti na každej strane činky. Od 10 kg otvory pre ľahšiu manipuláciu! ..

  12.5 €
 • Kovový kotúč FIT PLUS 2 kg PFPBP2K
  Kovový kotúč FIT PLUS 2 kg PFPBP2K

  Kvalitný kovový kotúč s priemerom otvoru 26 mm, pre štandardné osky na cvičenie. Od 10kg kotúčov otvory pre ľahšiu manipuláciu! Odporúčame osobný odber na predajniach (vysoké poštovné) ..

  5 €
 • Kovový kotúč FIT PLUS 1 kg PFPBP1K
  Kovový kotúč FIT PLUS 1 kg PFPBP1K

  Kvalitný kovový kotúč s priemerom otvoru 26 mm pre štandardné osky na cvičenie. Od 10kg kotúčov otvory pre ľahšiu manipuláciu! Odporúčame osobný odber na predajniach (vysoké poštovné) ..

  2.5 €
 • Pogumovaný olympijský kotúč FIT PLUS 2.5 kg FPFPROP2.5K
  Pogumovaný olympijský kotúč FIT PLUS 2.5 kg FPFPROP2.5K

  Olympijský 2,5kg kotúč FIT PLUS pogumovaný na cvičenie s olympijskou oskou. špičková kvalita 60% prírodný kaučuk, bez zápachu, veľmi odolný povrch žiadne asfaltové prímesy čisté železo bez betónu ( veľmi nízke ceny olympijských kotúčov prezrádzajú..

  9.5 €
 • Pogumovaný olympijský kotúč FIT PLUS 5 kg FPFPROP5K
  Pogumovaný olympijský kotúč FIT PLUS 5 kg FPFPROP5K

  Olympijský 5kg kotúč FIT PLUS pogumovaný na cvičenie s olympijskou oskou. špičková kvalita 60% prírodný kaučuk, bez zápachu, veľmi odolný povrch žiadne asfaltové prímesy čisté železo bez betónu ( veľmi nízke ceny olympijských kotúčov prezrádzajú..

  19 €
 • Pogumovaný olympijský kotúč FIT PLUS 10 kg FPFPROP10K
  Pogumovaný olympijský kotúč FIT PLUS 10 kg FPFPROP10K

  Olympijský 10kg kotúč FIT PLUS pogumovaný na cvičenie s olympijskou oskou. špičková kvalita 60% prírodný kaučuk, bez zápachu, veľmi odolný povrch žiadne asfaltové prímesy čisté železo bez betónu ( veľmi nízke ceny olympijských kotúčov prezrádzajú..

  38 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb