Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness doplnky | Fitness pomôcky | Posilňovanie brucha
Dodávateľ:Pro-Form
Cena:59.9 €

Čo je akciový balík pre cviky na brucho a hrudník? Ak máte nedostatok miesta pre veľké stroje, nemáte čas pre dennú návštevu fitness centra, pretože je ďaleko, alebo máte radšej súkromie, máme niečo, čo vyrieši všetky tieto neduhy, ktoré bránia vášmu cvičeniu! Táto kombinácia cvičebných pomôcok na brucho a hornú časť tela oživí vašu chuť cvičiť. Nechajte sa viesť 21 dňovým tréningom. Výhody tohto fitness balíka Fitness pomôcky, s ktorými odcvičíte stred a vrch tela v pohodlí domova Rozmery (bez nárokov na priestor) Cena - neporovnateľná s veľkými strojmi či návštevami fitness centra Čas - nikam nemusíte cestovať, chystať sa, prezliekať atď. Kvalita materiálov Jednoduchosť a efektívnosť V tomto balíku nájdete dve fitness pomôcky, s ktorými odcvičíte nielen cviky na brucho, cviky na hrudník a ramená, ale môžete ich využiť napríklad aj na jógu, či gymnastiku. 1.  ProForm Ab Carver pro pre cviky na brucho Je určený pre cviky na brucho - priame, šikmé, vnútorné aj vonkajšie svaly Obsahuje silnú pružinu, ktorá vám pomôže s návratom z maximálnej polohy Je vhodný pre ženy aj mužov Je špeciálne navrhnutý pre vaše pohodlie, ergonómia rukovätí zabraňuje napätiu v zápästiach Balenie obsahuje ochranu kolien, aby vás neboleli pri cvičení K cvičeniu vám dopomôže aj 21 dňový tréningový plán, nebudete musieť premýšľať, čo cvičiť Maximálna hmotnosť užívateľa je 136 kg Prečo by ste mali robiť cviky na brucho? zlepšíte držanie tela odľahčíte chrbát od napätia, ktoré vytvárajú oslabené brušné svaly spevníte stred tela, ktorý je využívaný ku každému pohybu zlepšíte činnosť lymfatického systému v oblasti brušnej dutiny zlepšíte peristaltiku čriev, trávenie a čo nie je k zahodeniu - skrášlite si stred tela 2. ProForm Perfect Push Up V2 pre cviky na hrudník, ramená, triceps Sú určené pre cviky na hrudník - prsné svaly, ramená, triceps, ai. Majú otočnú základňu zabezpečujúcu pohodlie pre vaše lakte a ramená Rotácia základne vám umožní zapojenie väčšej skupiny svalov počas cvičenia Široká rukoväť zabezpečí ochranu zápästia (nemusíte sa báť, že by vás boleli) Sú vhodné pre ženy aj mužov Sú ideálne aj pre prednosy v podpore, ale aj na iné gymnastické cviky Maximálna hmotnosť užívateľa je až 181 kg Prečo by ste mali robiť cviky na hrudník? zlepšíte prácu horných končatín posilniete silu ramien a paží zlepšíte silu celého tela zvýšite svoju výkonnosť zvládnete viac bežnej záťaže horných končatín zlepšíte prácu medzirebrových svalov cvičenie vám časom pomôže zväčšiť VO2MAX


 • Akciový balík na Silu
  Akciový balík na Silu

  Akciový balík na Silu Akciový balík na zvýšenie sily obsahuje Weider Krea-Genic a Body Attack Betator. Weider Krea Genic, 208 kps  Body Attack Betator 180 kps ..

  65.5 €
 • Akciový balík na Testosterón
  Akciový balík na Testosterón

  Akciový balík na Testosterón Akciový balíček na zvýšenie testosterónovej hladiny v tele obsahuje Testo Xtreme od firmy Weider a Olimp AAKG od značky Olimp, popredných výrobcov doplnkov výživy na svete. Weider Testo Xtreme, 120 kps Olimp AAKG..

  43.5 €
 • Akciový balík na Maškrtenie
  Akciový balík na Maškrtenie

  Akciový balík Maškrtenie Akciový balíček pre všetkých, čo si nevedia odoprieť sladké ani počas diéty. Balík obsahuje proteínové dolky Weider, úžasný citrónový sirup Weider a čokoládová nátierka Weider. Weider Protein Pancake Mix, 600 g Weider Fruit &..

  23.3 €
 • Akciový balík na Hmotu
  Akciový balík na Hmotu

  Akciový balík na Hmotu Balík na rast a naberanie svalovej hmoty obsahuje Weider Mega Mass a Koliba WPC. Weider Mega Mass 3 kg Koliba WPC 2,25 kg Príchuť: Čokoláda ..

  55 €
 • Akciový balík na Kĺby
  Akciový balík na Kĺby

  Akciový balík Kĺby Akciový balík proti bolesti kĺbov, šliach a väzov. Ideálny pre všetkých ktorým bolesti kolien, členkov alebo iných pohyblivých častí spôsobujú bolesti. Balík obsahuje: Max Muscle Joint Relief 2.0,180 kps Olimp Gold Omega 3, 120 kps Weider..

  48.5 €
 • Fitness balík pre FIT PLUS fanatika
  Fitness balík pre FIT PLUS fanatika

  Fitness balík pre FIT PLUS fanatika Akciový balík do každého fitka. Balík obsahuje Tielko s nápisom No More Excuses, gym bag, trhačky a šejker. Balík je určený pre každého fitness fanatika ktorý sa chce vo fitku odlíšiť od zvyšku svorky a ukázať svoju silu. S týmto balíkom..

  11.1 €
 • Lavička na brucho Body Solid PAB139W
  Lavička na brucho Body Solid PAB139W

  Lavička na brucho Body Solid PAB139W Lavička na brucho Body Solid PowerLine - pevná, na cvičenie s úsporou priestoru vhodná na doma i do hotelového zariadenia. Šikmá lavička na brucho je jedna z najčastejších pomôcok pre rozvoj brušných svalov. Ideálnym cvičením na týchto..

  111 €
 • Dvojkoliesko na brucho Alex FTEW712TR
  Dvojkoliesko na brucho Alex FTEW712TR

  Dvojkoliesko na brucho Alex FTEW712TR je špeciálne široké koliesko na tréning brucha. S dvojkolieskom obohatíte váš tréning brušných svalov. Výhodou jeho používanie je to, že nepôsobí len na priame brušné a šikmé vnútorné a vonkajšie svaly brucha, ale aj na posturáne..

  9.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb