Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:Body Attack
Cena:3.9 €

Športová fľaša Body Attack, 750 ml Športová fľaša Body Attack v objeme 750 ml a v bielo-modrej farbe. Ideálne sa hodí nielen na cestovanie ale aj pre všetkých športovcov a cyklistov. Vlastnosti fľaše Body Attack 750 ml: Má praktický rýchlo uzáver. fľaša má extra veľký otvor a možno tak tekutinu ľahko doplniť. Celkový objem fľaše je 750 ml. Z fľaše je možné piť bez pomoci rúk vďaka praktickému uzatváraniu.


 • Športová fľaša Body Attack, 500 ml Červená
  Športová fľaša Body Attack, 500 ml Červená

  Športová fľaša Body Attack, 500 ml Športová fľaša Body Attack v objeme 500 ml a v červeno-čiernej farbe. Ideálne sa hodí nielen na cestovanie ale aj pre všetkých športovcov a cyklistov. Vlastnosti fľaše Body Attack 500 ml: Má praktický rýchlo uzáver. ..

  2.9 €
 • Športová flaša Weider 1000 ml
  Športová flaša Weider 1000 ml

  WEIDER fľaša 1000ml PROFI je kvalitná športová fľaša so závitom a klipom. Ideálna pre Outdoor a Cardio aktivity. Vhodná pre vodové a džúsové nápoje. Neodporúčame používať na mliečne nápoje. WEIDER fľaša 1000ml PROFI UPOZORNENIE Treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri..

  2.5 €
 • Športová fľaša Weider 600 ml Ružová
  Športová fľaša Weider 600 ml Ružová

  Športová fľaša Weider 600 ml WEIDER fľaša 600 ml je kvalitná športová fľaša so závitom a klipom. Ideálna pre Outdoor a Cardio aktivity. Vhodná pre vodové a džúsové nápoje. Neodporúčame používať na mliečne nápoje. UPOZORNENIE Treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri..

  2.2 €
 • Dámske kraťasy Nebbia 245 Camo White Biela
  Dámske kraťasy Nebbia 245 Camo White Biela

  Nebbia 245 Camo White Nebbia 245 Camo kolekcia spája v sebe drsnosť kamufláže a jemnosť materiálu, v ktorom splynieš s prostredím fitka, mesta, ale aj prírody, no nikto ťa neprehliadne pri tvojom boji o vytúžený cieľ. Spájame komfort a dizajn v jednom. Nové mini trenky s..

  19.9 €
 • Športová taška Weider
  Športová taška Weider

  Športová taška Weider WEIDER športová tréningová taška na cesty aj na cvičenie fitness a bodybuilding. Priestranná športová taška od Weidera. Veľmi obľúbená športová taška vhodná na tréningy i na cestovanie! Oddelené úložné priestory pre spotené veci / doklady / iné..

  29.9 €
 • Športová taška FIT PLUS Čierna
  Športová taška FIT PLUS Čierna

  Športová taška FIT PLUS cez rameno poslúži každému, kto potrebuje kvalitnú pevnú a funkčnú tašku na cesty, alebo na tréning. Výhody tejto športovej tašky FIT PLUS pevnosť šitia objem 42 litrov Ideálne Rozmery - túto tašku sme vyrobili s prihliadnutím na..

  14.9 €
 • Športová taška Muscle&Fitness Red Zip
  Športová taška Muscle&Fitness Red Zip

  Športová taška Muscle&Fitness Red Zip Športová taška Muscle&Fitness Red Zip je výborná tréningová taška. Všetky veci máte na jednom mieste. Bočné vrecko na prezuvky a tenisky. Na druhej strane zase vrecko na odloženie kľúčov, alebo mobilného telefónu. Rozmery..

  12.5 €
 • Weider Total Recovery, 750 g coconut
  Weider Total Recovery, 750 g coconut

  Ideálna kombinácia sacharidov a aminokyselín na regeneráciu po ťažkom aeróbnom výkone...

  15.5 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb