Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:Body Attack
Cena:2.9 €

Športová fľaša Body Attack, 500 ml Športová fľaša Body Attack v objeme 500 ml a v červeno-čiernej farbe. Ideálne sa hodí nielen na cestovanie ale aj pre všetkých športovcov a cyklistov. Vlastnosti fľaše Body Attack 500 ml: Má praktický rýchlo uzáver. fľaša má extra veľký otvor a možno tak tekutinu ľahko doplniť. Celkový objem fľaše je 500 ml. Z fľaše je možné piť bez pomoci rúk vďaka praktickému uzatváraniu. Recyklovateľný materiál


 • Športová fľaša Body Attack, 750 ml Biela
  Športová fľaša Body Attack, 750 ml Biela

  Športová fľaša Body Attack, 750 ml Športová fľaša Body Attack v objeme 750 ml a v bielo-modrej farbe. Ideálne sa hodí nielen na cestovanie ale aj pre všetkých športovcov a cyklistov. Vlastnosti fľaše Body Attack 750 ml: Má praktický rýchlo uzáver. ..

  3.9 €
 • Športová flaša Weider 1000 ml
  Športová flaša Weider 1000 ml

  WEIDER fľaša 1000ml PROFI je kvalitná športová fľaša so závitom a klipom. Ideálna pre Outdoor a Cardio aktivity. Vhodná pre vodové a džúsové nápoje. Neodporúčame používať na mliečne nápoje. WEIDER fľaša 1000ml PROFI UPOZORNENIE Treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri..

  2.5 €
 • Športová fľaša Weider 600 ml Ružová
  Športová fľaša Weider 600 ml Ružová

  Športová fľaša Weider 600 ml WEIDER fľaša 600 ml je kvalitná športová fľaša so závitom a klipom. Ideálna pre Outdoor a Cardio aktivity. Vhodná pre vodové a džúsové nápoje. Neodporúčame používať na mliečne nápoje. UPOZORNENIE Treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri..

  2.2 €
 • Švihadlo Alex JR300C Červená
  Švihadlo Alex JR300C Červená

  Lankové švihadlo Alex JR300C pre rýchle, kondičné skákanie a kvalitný funkčný tréning. ..

  7.9 €
 • Podložka na cvičenie FIT PLUS Comfort Gym Mat 140 x 60 cm Červená
  Podložka na cvičenie FIT PLUS Comfort Gym Mat 140 x 60 cm Červená

  Podložka FIT PLUS Comfort Gym 140 x 60 cm vyrábaná v spolupráci so spoločnosťou Pavigym je vhodná na Aerobik, Jógu a mnohé ďalšie cvičenia, vyžadujúce mäkší povrch. Podložky sú veľmi pružné a dokážu absorbovať až 60% nárazu. Sú vysoko odolné voči potu, pachom i..

  26.9 €
 • Uterák Muscle&Fitness 50x100 cm Červená
  Uterák Muscle&Fitness 50x100 cm Červená

  Uterák Muscle&Fitness na cvičenie do posilňovne. 100% Bavlna. Klascický bavlnený uterák s vyšitým vzorom Weider. Bez tohto uteráka už nemôžeš ísť do žiadnej posilky. Vlastnosti uteráka Muscle&Fitness 100%-NÁ BAVLNA ROZMERY:  50 cm  x..

  5.9 €
 • Kanister na vodu Weider, 2.2 l Červená
  Kanister na vodu Weider, 2.2 l Červená

  Práve v počas horúcich letných dní je potrebné pravidelne dopĺňať tekutiny. Aby ste nikdy nezostali smädní je tu kanister na vodu Weider. Každý vie, že stúpajúca teplota v telocvični môžete vašu fľašu vyprázdniť takmer o minútu. S týmto barelom sa vám nič také..

  11 €
 • Športová taška Weider
  Športová taška Weider

  Športová taška Weider WEIDER športová tréningová taška na cesty aj na cvičenie fitness a bodybuilding. Priestranná športová taška od Weidera. Veľmi obľúbená športová taška vhodná na tréningy i na cestovanie! Oddelené úložné priestory pre spotené veci / doklady / iné..

  29.9 €© 2018 Športové vybavenie, športový tovar tri sport .sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb