X-lite - športové obchody


Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport Carbon čierno-červená - 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport Carbon čierno-červená - 2XL (63-64)

Moto prilba X-Lite X-802RR Puro Sport je špičková celokarbónová závodná prilba, v ktorej je každý komponent výsledkom vývojových trendov, ktorých cieľom je produkt s konštantnou kvalitou a perfektným výkonom. Jedná sa o vrchol v odbore, ktorý používajú aj jazdci MotoGP. Helma zaisťuje maximálny komfort vďaka vnútornému polstrovaniu Carbon Fitting, ktoré je odnímateľné, umývateľné a vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien - tie podporujú odparovanie potu a udržujú stálu teplotu. Helma má tiež inovovanú ventiláciu - dolné klapky sú schované vo vnútri škrupiny, aby nedošlo k ich náhodnému uzavretiu pri zaľahnutí jazdca. Prilba je vybavená bočnými výstupmi v dolnej časti, ktoré lepšie odvádzajú vydychovaný vzduch a bránia spoločne so systémom Pinlock zahmlievaniu. Celé plexi je zospodu fúkané nadštandardne veľkým..Moto prilba X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black čierna s grafikou - L (59-60)

Moto prilba X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black čierna s grafikou - L (59-60)

Moto prilba X-Lite X-802RR Cafe Club je špičková závodná prilba, v ktorej je každý komponent výsledkom vývojových trendov, ktorých cieľom je produkt s konštantnou kvalitou a perfektným výkonom. Jedná sa o vrchol v odbore, ktorý používajú aj jazdci MotoGP. Helma zaisťuje maximálny komfort vďaka vnútornému polstrovaniu Carbon Fitting, ktoré je odnímateľné, umývateľné a vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien - tie podporujú odparovanie potu a udržujú stálu teplotu. Helma má tiež inovovanú ventiláciu - dolné klapky sú schované vo vnútri škrupiny, aby nedošlo k ich náhodnému uzavretiu pri zaľahnutí jazdca. Prilba je vybavená bočnými výstupmi v dolnej časti, ktoré lepšie odvádzajú vydychovaný vzduch a bránia spoločne so systémom Pinlock zahmlievaniu. Celé plexi je zospodu ofukované nadštandardne veľkým..Moto prilba X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-702GT Tonale N-Com je kompozitová integrálna prilba (zo zmesi karbón, kevlar, sklené vlákna) vyrobená známou talianskou značkou X-lite. Jej škrupina je charakteristická svojím pretekárskym dizajnom, predovšetkým vďaka zvýraznenému stabilizačnému spojleru. Ďalej tiež vyniká perfektným komfortom, súhrou funkčnosti, bezpečnosti a pohodlia presne tak, aby čo najlepšie vyhovela potrebám jazdcov aj v najnáročnejších podmienkach. Prilba je vybavená ultra-širokým štítom s UV ochranou 400 a tiež účinným závodným ventilačným systémom. Eyewear Adaptive System zaistí nebývalý komfort nositeľom optických okuliarov. Skvelé vlastnosti predurčujú použitie tohto modelu pre jazdcov nielen na okruhoch, ale predovšetkým na dlhé cestné výjazdy.Technický popis: aerodynamický tvar komfortný interiér UNITHERM Light z..Moto prilba X-lite X-661 Vinty N-Com Flat Black - XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-661 Vinty N-Com Flat Black - XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-661 vint N-Com je cestovná prilba známej značky X-lite, ktorá má zreteľný športový nádych. Moto prilba má pútavé prevedenie tvarov prívodov vzduchu a zadného spojlera. Interiér prilby je vyrobený z komfortných materiálov, ktoré spoločne s lícnicou zaistia maximálne pohodlie aj pri cestách na veľkú vzdialenosť. Prilba ďalej disponuje ultra-širokým štítom s UV ochranou 400 a tiež účinným ventilačným systémom. Navyše je vybavená slnečným štítkom, ktorý umožňuje nastavenie vo viacerých polohách. V neposlednom rade je helma osadená zapínaním na D krúžky a má tiež vysoko kvalitný povrch s mnohými reflexnými prvkami.Technický popis: športový tvar komfortný vyberateľný interiér UNITHERM Light z mikrovlákna, antibakteriálny účinná ventilácia systém Pinlock obmedzujúci zahmlievaniu plexi široké a..Moto prilba X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-661 Sirene N-Com je cestovná prilba známej značky X-lite, ktorá má zreteľný športový nádych. Moto prilba má pútavé prevedenie tvarov prívodov vzduchu a zadného spojlera. Interiér prilby je vyrobený z komfortných materiálov, ktoré spoločne s lícnicou zaistia maximálne pohodlie aj pri cestách na veľkú vzdialenosť. Prilba ďalej disponuje ultra-širokým štítom s UV ochranou 400 a tiež účinným ventilačným systémom. Navyše je vybavená slnečným štítkom, ktorý umožňuje nastavenie vo viacerých polohách. V neposlednom rade je helma osadená zapínaním na D krúžky a má tiež vysoko kvalitný povrch s mnohými reflexnými prvkami.Technický popis: športový tvar komfortný vyberateľný interiér UNITHERM Light z mikrovlákna, antibakteriálny účinná ventilácia systém Pinlock obmedzujúci zahmlievaniu plexi široké a..Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White čierno-biela - 2XL (63-64)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White čierno-biela - 2XL (63-64)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle od spoločnosti Nolan prináša doposiaľ nevídanú kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a výbornému technickému riešeniu sa výborne hodí aj pre náročných motorkárov. Odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie (Carbon Fitting) je vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien. Ďalej je vybavená systémom ventilácie TVS (Touring Ventilation System), ktorý zaisťuje skvelé pohodlie pri dlhých cestách aj za najextrémnejších podmienok.Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle je normovaná P/J homologizáciou, takže prilbu je možné použiť aj s otvorenou časťou brady. Systém otvárania prilby je vykonaný pomocou mechanizmu Dual Action, ktorý zabraňuje samovoľnému otvoreniu prilby. K zapínaniu je použitá pracka MicroLock2. Helma tiež ponúka vnútornú slnečnú clonu..Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow čierno-žltá - 2XL (63-64)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow čierno-žltá - 2XL (63-64)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle od spoločnosti Nolan prináša doposiaľ nevídanú kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a výborným technickým riešením sa výborne hodí aj pre náročných motorkárov. Odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie (Carbon Fitting) je vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien. Ďalej je vybavená systémom ventilácie TVS (Touring Ventilation System), ktorý zaisťuje skvelé pohodlie pri dlhých cestách aj za najextrémnejších podmienok. Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle je normovaná P/J homologizáciou, takže prilbu je možné použiť aj s otvorenou časťou brady. Systém otvárania prilby je vykonaný pomocou mechanizmu Dual Action, ktorý zabraňuje samovoľnému otvoreniu prilby. Na zapínanie je použitá pracka MicroLock2. Helma tiež ponúka vnútornú slnečnú clonu..Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange čierno-oranžová - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange čierno-oranžová - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari je ako stvorená pre Vaše dobrodružstvo. Je prednostne navrhnutá a určená pre majiteľov endurových a motardových motocyklov. Je vybavená šiltom, ktorý ochráni pred slnkom a uľahčuje jazdu v teréne. Možno ho nastaviť do 2 polôh, prípadne úplne zbaviť a vytvoriť si tak klasickú intergrálnu helmu. Plexi perfektne ladí s robustným dizajnom prilby a poskytuje široký výhľad do strán. Plexi je vybavené systémom Pinlock obmedzujúcim zahmlievaniu a ďalej je doplnené o vnútornú slnečnú clonu. Prepracované odvetrávanie funguje skvele aj v extrémnych podmienkach. Spoločne s veľmi pohodlným a prateľným interiérom ponúka vysoký stupeň komfortu. Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari tak poteší nejedného enduristu.Technický popis: široký zorný uhol antialergické, odnímateľné a prateľné polstrovanie..Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White čierno-biela - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White čierno-biela - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari je ako stvorená pre Vaše dobrodružstvo. Je prednostne navrhnutá a určená pre majiteľov endurových a motardových motocyklov. Je vybavená šiltom, ktorý ochráni pred slnkom a uľahčuje jazdu v teréne. Možno ho nastaviť do 2 polôh, prípadne úplne zbaviť a vytvoriť si tak klasickú intergrálnu helmu. Plexi perfektne ladí s robustným dizajnom prilby a poskytuje široký výhľad do strán. Plexi je vybavené systémom Pinlock obmedzujúcim zahmlievaniu a ďalej je doplnené o vnútornú slnečnú clonu. Prepracované odvetrávanie funguje skvele aj v extrémnych podmienkach. Spoločne s veľmi pohodlným a prateľným interiérom ponúka vysoký stupeň komfortu. Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari tak poteší nejedného enduristu.Technický popis: široký zorný uhol antialergické, odnímateľné a prateľné polstrovanie..Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow čierno-žltá - L (59-60)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow čierno-žltá - L (59-60)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac disponuje nielen atraktívnym agresívnym dizajnom, ale jej najväčšie prednosti sa skrývajú v použitých materiáloch a technológii výroby. NERS, čiže systém rýchleho a bezpečného sňatia prilby umožňuje záchranu ľudského života vďaka núdzovému odopnutiu vypchávok v lícnej oblasti - je nutné len vytiahnuť červenú stuhu, ktorá je v prednej časti. Prilba ďalej ponúka veľký a komfortný výhľad, navyše zaručuje možnosť použitia širokej škály ochranných okuliarov. Ventilačný systém RAF (Racing Air Flow) sa skladá z dvoch otvorov umiestnených pod prednou oblasťou, ktoré vedú čerstvý  vzduch. Horné výduchy na zadnej časti prilby zase umožňujú odvod teplého vzduchu, čo zaisťuje lepší komfort vnútri helmy. Ďalšie dva otvory sa nachádzajú v oblasti obočia. Jedinečný systém..Motokrosová prilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine modro-čierna - XL (61-62)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine modro-čierna - XL (61-62)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Best Trick disponuje nielen atraktívnym agresívnym dizajnom, ale jej najväčšie prednosti sa skrývajú v použitých materiáloch a technológii výroby. NERS, čiže systém rýchleho a bezpečného sňatia prilby umožňuje záchranu ľudského života vďaka núdzovému odopnutiu vypchávok v lícnej oblasti - je nutné len vytiahnuť červenú stuhu, ktorá je v prednej časti. Prilba ďalej ponúka veľký a komfortný výhľad, navyše zaručuje možnosť použitia širokej škály ochranných okuliarov. Ventilačný systém RAF (Racing Air Flow) sa skladá z dvoch otvorov umiestnených pod prednou oblasťou, ktoré vedú čerstvý vzduch. Horné výduchy na zadnej časti prilby zase umožňujú odvod teplého vzduchu, čo zaisťuje lepší komfort vnútri helmy. Ďalšie dva otvory sa nachádzajú v oblasti obočia. Jedinečný systém..Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Flat Black XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Flat Black XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelom značky X-Lite, nadväzuje na svojho predchodcu X-1003 a obohacuje širokú škálu jeho technických vymožeností. Skrátka sa jedná o model výklopnej, ľahko nasaditeľnej helmy, s možnosťou vyklopenia prednej časti, ktorý je vhodný aj pre tých najnáročnejších jazdcov. Použitím vysoko sofistikovaných materiálov ako je napríklad karbón, aramidové vlákno alebo sklo nemožno zaručiť žiadny špeciálny výkon vlákna, presne to je dôvod, prečo spoločnosť X-lite vykonáva neustály výskum a experimenty s cieľom vytvoriť čo najkvalitnejší materiál, v ktorom budú všetky materiály skombinované vo vopred určenom množstve a vzorkách, a tak sa snaží dosiahnuť najlepšie výsledky v konštrukčných štádiách vonkajšej škrupiny. Vďaka tomuto postupu dosahujú ľahkosť a zároveň..Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow XXL (63-64)

Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelom značky X-Lite, nadväzuje na svojho predchodcu X-1003 a obohacuje širokú škálu jeho technických vymožeností. Skrátka sa jedná o model výklopnej, ľahko nasaditeľnej prilby, s možnosťou vyklopenia prednej časti, ktorá je vhodná aj pre tých najnáročnejších jazdcov. Použitím vysoko sofistikovaných materiálov ako je napríklad karbón, aramidové vlákno alebo sklo nemožno zaručiť žiadny špeciálny výkon vlákna, presne to je dôvod, prečo spoločnosť X-lite vykonáva neustály výskum a experimenty s cieľom vytvoriť čo najkvalitnejší materiál, v ktorom budú všetky materiály skombinované vo vopred určenom množstve a vzorkách, a tak sa snaží dosiahnuť najlepšie výsledky v konštrukčných štádiách vonkajšej škrupiny. Vďaka tomuto postupu dosahujú ľahkosti a zároveň..Uterák FERRINO X-Lite Towel L

Uterák FERRINO X-Lite Towel L

Uterák FERRINO X-Lite Towel L je vysoko absorbčný uterák z mikrovlákna v príjemnej froté úprave. Uterák je vhodný pre cestovanie, pretože je extrémne ľahký a skladný. Z uteráka možno vyžmýkať až 90% obsahu vody. Vďaka extra savým vlastnostiam je uterák FERRINO X-Lite Towel L schopný absorbovať vodu aj v prípade, že je už vlhký. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a zdravotne nezávadný. Súčasťou balenia je aj praktický priedušný obal. Technický popis: vysoké absorbčné schopnosti príjemný froté materiál praktický priedušný obal vhodný na cestovanie veľmi ľahký a skladný z uteráka možno vyžmýkať až 90% obsahu vody uterák je schopný absorbcie aj v prípade, že je už vlhký materiál: mikrovlákno hmotnosť: 100 g rozmery: 45 x 90 cm ..Uterák FERRINO X-Lite Towel XXL

Uterák FERRINO X-Lite Towel XXL

Uterák FERRINO X-Lite Towel XXL je vysoko absorpčný uterák z mikrovlákna v príjemnej froté úprave. Uterák je vhodný pre cestovanie, pretože je extrémne ľahký a skladný. Z uteráka možno vyžmýkať až 90% obsahu vody a vďaka extra savým vlastnostiam je uterák FERRINO X-Lite Towel XXL schopný absorbovať vodu aj v prípade, že je už vlhký. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a zdravotne nezávadný. Súčasťou balenia je aj praktický priedušný obal. Technický popis: vysoké absorpčné schopnosti príjemný froté materiál praktický priedušný obal vhodný na cestovanie veľmi ľahký a skladný z uteráka možno vyžmýkať až 90% obsahu vody uterák je schopný absorpcie aj v prípade, že je už vlhký materiál: mikrovlákno hmotnosť: 280 g rozmery: 90 x 180 cm ..Moto helma X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-702GT Tonale N-Com je kompozitová integrální přilba (ze směsi karbon, kevlar, skelná vlákna) vyrobená známou italskou značkou X-lite. Její skořepina je charakteristická svým závodním designem, především díky zvýrazněnému stabilizačnímu spoileru. Dále také vyniká perfektním komfortem, souhrou funkčnosti, bezpečnosti a pohodlí přesně tak, aby co nejlépe vyhověla potřebám jezdců i v nejnáročnějších podmínkách. Přilba je vybavena ultra-širokým hledím s UV ochranou 400 a také účinným závodním ventilačním systémem. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Skvělé vlastnosti předurčují použití tohoto modelu pro jezdce nejen na okruzích, ale především na dlouhé silniční výjezdy.Technický popis: aerodynamický tvar komfortní interiér Unitherm Light z..Moto helma X-lite X-661 Vinty N-Com Barva Flat Black, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-661 Vinty N-Com Barva Flat Black, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-661 Vinty N-Com je cestovní přilba věhlasné značky X-lite, která má zřetelný sportovní nádech. Moto helma má poutavé provedení tvarů přívodů vzduchu a zadního spoileru. Interiér přilby je vyroben z komfortních materiálů, které společně s lícnicemi zajistí maximální pohodlí i při cestách na velkou vzdálenost. Přilba dále disponuje ultra-širokým hledím s UV ochranou 400 a také účinným ventilačním systémem. Navíc je vybavena slunečním štítkem, který umožňuje nastavení ve více polohách. V neposlední řadě je helma osazena zapínáním na D kroužky a má také vysoce kvalitní povrch s mnoha reflexními prvky.Technický popis: sportovní tvar komfortní vyjímatelný interiér Unitherm Light z mikrovlákna, antibakteriální účinná ventilace systém Pinlock omezující zamlžování plexi široké a..Moto helma X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-661 Sirene N-Com je cestovní přilba věhlasné značky X-lite, která má zřetelný sportovní nádech. Moto helma má poutavé provedení tvarů přívodů vzduchu a zadního spoileru. Interiér přilby je vyroben z komfortních materiálů, které společně s lícnicemi zajistí maximální pohodlí i při cestách na velkou vzdálenost. Přilba dále disponuje ultra-širokým hledím s UV ochranou 400 a také účinným ventilačním systémem. Navíc je vybavena slunečním štítkem, který umožňuje nastavení ve více polohách. V neposlední řadě je helma osazena zapínáním na D kroužky a má také vysoce kvalitní povrch s mnoha reflexními prvky.Technický popis: sportovní tvar komfortní vyjímatelný interiér Unitherm Light z mikrovlákna, antibakteriální účinná ventilace systém Pinlock omezující zamlžování plexi široké a..Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport Carbon Barva černo-červená, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport Carbon Barva černo-červená, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport je špičková celokarbonová závodní přilba, u níž je každý komponent výsledkem vývojových trendů, jejichž cílem je produkt s konstantní kvalitou a perfektním výkonem. Jedná se o vrchol v oboru, který používají i jezdci MotoGP. Helma zajišťuje maximální komfort díky vnitřnímu polstrování Carbon Fitting, které je odnímatelné, omyvatelné a vyrobené z lehkých uhlíkových vláken - ta podporují odpařování potu a udržují stálou teplotu. Helmá má také inovovanou ventilaci - dolní klapky jsou schovány uvnitř skořepiny, aby nedošlo k jejich náhodnému uzavření při zalehnutí jezdce. Přilba je vybavena bočními výstupy v dolní části, které lépe odvádějí vydechovaný vzduch a brání společně se systémem Pinlock zamlžování. Celé plexi je zespodu ofukováno nadstandardně velkým..Moto helma X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost M (57-58)

Moto helma X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost M (57-58)

Moto helma X-Lite X-802RR Cafe Club je špičková závodní přilba, u níž je každý komponent výsledkem vývojových trendů, jejichž cílem je produkt s konstantní kvalitou a perfektním výkonem. Jedná se o vrchol v oboru, který používají i jezdci MotoGP. Helma zajišťuje maximální komfort díky vnitřnímu polstrování Carbon Fitting, které je odnímatelné, omyvatelné a vyrobené z lehkých uhlíkových vláken - ta podporují odpařování potu a udržují stálou teplotu. Helmá má také inovovanou ventilaci - dolní klapky jsou schovány uvnitř skořepiny, aby nedošlo k jejich náhodnému uzavření při zalehnutí jezdce. Přilba je vybavena bočními výstupy v dolní části, které lépe odvádějí vydechovaný vzduch a brání společně se systémem Pinlock zamlžování. Celé plexi je zespodu ofukováno nadstandardně velkým..Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari je jako stvořená pro Vaše dobrodružství. Je přednostně navržená a určená pro majitele endurových a motardových motocyklů. Je vybavena kšiltem, který ochrání před sluncem a usnadňuje jízdu v terénu. Lze jej nastavit do 2 poloh, případně zcela sejmout a vytvořit si tak klasickou intergrální helmu. Plexi perfektně ladí s robustním designem přilby a poskytuje široký výhled do stran. Hledí je vybaveno systémem Pinlock omezujícím zamlžování a dále je doplněno o vnitřní sluneční clonu. Propracované odvětrávání funguje skvěle i v extrémních podmínkách. Společně s velmi pohodlným a pratelným interiérem nabízí vysoký stupeň komfortu. Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari tak potěší nejednoho enduristu.  Technický popis: široký zorný úhel antialergické, odnímatelné a pratelné..Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelem značky X-Lite, navazuje na svého předchůdce X-1003 a obohacuje širokou škálu jeho technických vymožeností. Zkrátka se jedná o model výklopné, snadno nasaditelné helmy, s možností vyklopení přední části, který je vhodný i pro ty nejnáročnější jezdce. Použitím vysoce sofistikovaných materiálů jako je například karbon, aramidové vlákno nebo sklo nelze zaručit žádný speciální výkon vlákna, přesně to je důvod, proč společnost X-lite provádí neustálý výzkum a experimenty s cílem vytvořit co nejkvalitnější materiál, ve kterém budou všechny materiály zkombinovány v předem určeném množství a vzorcích, a tak se snaží dosáhnout nejlepších výsledků v konstrukčních stádiích vnější skořepiny. Díky tomuto postupu dosahují lehkosti..Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange Barva černo-oranžová, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange Barva černo-oranžová, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari je jako stvořená pro Vaše dobrodružství. Je přednostně navržená a určená pro majitele endurových a motardových motocyklů. Je vybavena kšiltem, který ochrání před sluncem a usnadňuje jízdu v terénu. Lze jej nastavit do 2 poloh, případně zcela sejmout a vytvořit si tak klasickou intergrální helmu. Plexi perfektně ladí s robustním designem přilby a poskytuje široký výhled do stran. Hledí je vybaveno systémem Pinlock omezujícím zamlžování a dále je doplněno o vnitřní sluneční clonu. Propracované odvětrávání funguje skvěle i v extrémních podmínkách. Společně s velmi pohodlným a pratelným interiérem nabízí vysoký stupeň komfortu. Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari tak potěší nejednoho enduristu.  Technický popis: široký zorný úhel antialergické, odnímatelné a pratelné..Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow Velikost XL (61-62)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelem značky X-Lite, navazuje na svého předchůdce X-1003 a obohacuje širokou škálu jeho technických vymožeností. Zkrátka se jedná o model výklopné, snadno nasaditelné helmy, s možností vyklopení přední části, který je vhodný i pro ty nejnáročnější jezdce. Použitím vysoce sofistikovaných materiálů jako je například karbon, aramidové vlákno nebo sklo nelze zaručit žádný speciální výkon vlákna, přesně to je důvod, proč společnost X-lite provádí neustálý výzkum a experimenty s cílem vytvořit co nejkvalitnější materiál, ve kterém budou všechny materiály zkombinovány v předem určeném množství a vzorcích, a tak se snaží dosáhnout nejlepších výsledků v konstrukčních stádiích vnější skořepiny. Díky tomuto postupu dosahují lehkosti..Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow Barva černo-žlutá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow Barva černo-žlutá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle od společnosti Nolan přináší dosud nevídanou kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a díky svému inovativnímu desingu a výborným technickým řešením se výborně hodí i pro náročné motorkáře. Odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování (Carbon Fitting) je vyrobeno z lehkých uhlíkových vláken. Dále je vybavena systémem ventilace TVS (Touring Ventilation System), který zajišťuje skvělé pohodlí při dlouhých cestách i za nejextrémnějších podmínek.   Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle je normovaná P/J homologací, takže přilbu je možné použít i s otevřenou bradovou částí. Systém otevírání přilby je proveden pomocí mechanismu Dual Action, který zabraňuje samovolnému otevření přilby. K zapínání je použita přezka MicroLock2. Helma také nabízí vnitřní sluneční clonu VPS...Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle od společnosti Nolan přináší dosud nevídanou kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a díky svému inovativnímu designu a výborným technickým řešením se výborně hodí i pro náročné motorkáře. Odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování (Carbon Fitting) je vyrobeno z lehkých uhlíkových vláken. Dále je vybavena systémem ventilace TVS (Touring Ventilation System), který zajišťuje skvělé pohodlí při dlouhých cestách i za nejextrémnějších podmínek.   Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle je normovaná P/J homologací, takže přilbu je možné použít i s otevřenou bradovou částí. Systém otevírání přilby je proveden pomocí mechanismu Dual Action, který zabraňuje samovolnému otevření přilby. K zapínání je použita přezka MicroLock2. Helma také nabízí vnitřní sluneční clonu VPS...Motokrosová přilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow Barva černo-žlutá, Velikost L (59-60)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow Barva černo-žlutá, Velikost L (59-60)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Nac-Nac disponuje nejen atraktivním agresivním designem, ale její největší přednosti se skrývají v použitých materiálech a technologii výroby. NERS neboli systém rychlého a bezpečného sejmutí přilby umožňuje záchranu lidského života díky nouzovému odepnutí vycpávek v lícní oblasti - je nutné pouze vytáhnout červenou stuhu, která je v přední části. Přilba dále nabízí velký a komfortní výhled, navíc zaručuje možnost použití široké škály ochranných brýlí. Ventilační systém RAF (Racing Air Flow) se skládá ze dvou otvorů umístěných pod přední oblasti, které vedou čerstvý vzduch. Horní výdechy na zadní části přilby zase umožňují odvod teplého vzduchu, což zajišťuje lepší komfort uvnitř helmy. Další dva otvory se nachází v oblasti obočí.   Jedinečný systém..Motokrosová přilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine Barva modro-černá, Velikost L (59-60)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine Barva modro-černá, Velikost L (59-60)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Best Trick disponuje nejen atraktivním agresivním designem, ale její největší přednosti se skrývají v použitých materiálech a technologii výroby. NERS neboli systém rychlého a bezpečného sejmutí přilby umožňuje záchranu lidského života díky nouzovému odepnutí vycpávek v lícní oblasti - je nutné pouze vytáhnout červenou stuhu, která je v přední části. Přilba dále nabízí velký a komfortní výhled, navíc zaručuje možnost použití široké škály ochranných brýlí. Ventilační systém RAF (Racing Air Flow) se skládá ze dvou otvorů umístěných pod přední oblasti, které vedou čerstvý vzduch. Horní výdechy na zadní části přilby zase umožňují odvod teplého vzduchu, což zajišťuje lepší komfort uvnitř helmy. Další dva otvory se nachází v oblasti obočí.   Jedinečný systém..Moto helma X-Lite X-802RR Ultra Marquetry Carbon White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-802RR Ultra Marquetry Carbon White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-802RR Marquetry je špičková celokarbonová závodní přilba, u níž je každý komponent výsledkem vývojových trendů, jejichž cílem je produkt s konstantní kvalitou a perfektním výkonem. Jedná se o vrchol v oboru, který používají i jezdci MotoGP. Helma zajišťuje maximální komfort díky vnitřnímu polstrování Carbon Fitting, které je odnímatelné, omyvatelné a vyrobené z lehkých uhlíkových vláken - ta podporují odpařování potu a udržují stálou teplotu. Helmá má také inovovanou ventilaci - dolní klapky jsou schovány uvnitř skořepiny, aby nedošlo k jejich náhodnému uzavření při zalehnutí jezdce. Přilba je vybavena bočními výstupy v dolní části, které lépe odvádějí vydechovaný vzduch a brání společně se systémem Pinlock zamlžování. Celé plexi je zespodu ofukováno nadstandardně velkým..Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Barva Scratched Chrome, Velikost L (59-60)

Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Barva Scratched Chrome, Velikost L (59-60)

Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com je kompozitová integrální přilba (ze směsi karbon, kevlar, skelná vlákna) vyrobená známou italskou značkou X-lite. Její skořepina je charakteristická svým závodním designem, především díky zvýrazněnému stabilizačnímu spoileru. Dále také vyniká perfektním komfortem, souhrou funkčnosti, bezpečnosti a pohodlí přesně tak, aby co nejlépe vyhověla potřebám jezdců i v nejnáročnějších podmínkách. Přilba je vybavena ultra-širokým hledím s UV ochranou 400 a také účinným závodním ventilačním systémem. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Skvělé vlastnosti předurčují použití tohoto modelu pro jezdce nejen na okruzích, ale především na dlouhé silniční výjezdy.Technický popis: aerodynamický tvar komfortní interiér Unitherm Light z..Moto helma X-lite X-1003 Millstatt N-Com Barva Flat Black-Yellow, Velikost L (59-60)

Moto helma X-lite X-1003 Millstatt N-Com Barva Flat Black-Yellow, Velikost L (59-60)

Výklopná moto helma X-lite X-1003 Millstatt N-Com od známé italské značky X-lite se díky svému inovativnímu designu a výborným technickým řešením výborně hodí i pro náročné motorkáře. Je elegantní, vysoce funkční, tichá, lehká, pohodlná, čímž je prakticky zosobněním dokonalosti. Důmyslné otevírání helmy je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Jezdit je možné i s odklopenou bradovou částí díky homologaci typu P/J, avšak vzhledem k vyšší bezpečnosti doporučuje výrobce jezdit pouze se sklopenou bradovou částí.  Interiér přilby je vyroben z komfortních materiálů, které společně s lícnicemi zajistí maximální pohodlí i při cestách na velkou vzdálenost. Helma tak na hlavě působí velmi přirozeně. Kromě toho je přilba vybavena ultra-širokým hledím s UV ochranou..Moto helma X-lite X-1003 Ultra Carbon Dyad Flat Black Velikost S (55-56)

Moto helma X-lite X-1003 Ultra Carbon Dyad Flat Black Velikost S (55-56)

Moto helma X-lite X-1003 Ultra Carbon Dyad Flat Black je prémiová výklopná moto přilba známé italské značky X-lite ideální pro náročné jezdce. Helma je vyvinuta s ultra-lehkou skořepinou z uhlíkových vláken, nízká hmotnost je hlavní předností této přilby. Důmyslné otevírání je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Jezdit je možné i s odklopenou bradovou částí díky homologaci typu P/J, avšak vzhledem k vyšší bezpečnosti doporučuje výrobce jezdit pouze se sklopenou bradovou částí. Odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování (Carbon Fitting) je vyrobeno z uhlíkových vláken. Helma tak na hlavě působí velmi přirozeně. Kromě toho je přilba vybavena ultra-širokým hledím s UV ochranou 400, účinným ventilačním systémem a přeskou se systémem Microlock2. Eyewear Adaptive..Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S

Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S

Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S Ultraľahký vysoko absorbčný uterák z polyesteru - mikrovlákna s praktickým priedušným obalom. Hmotnosť: 170 g Rozmery: 60x120 cm Farba: červená, zelená, modrá Outdoor vybavenie » Cestovný uteráky » Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S..Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S

Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S

Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S Ultraľahký vysoko absorbčný uterák z polyesteru - mikrovlákna s praktickým priedušným obalom. Hmotnosť: 100 g Rozmery: 45x90 cm Outdoor vybavenie » Cestovný uteráky » Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S..SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb