Nolan - športové obchody


Nastaviteľné korčule WORKER Nolan 2v1 červená - L (40-43)

Nastaviteľné korčule WORKER Nolan 2v1 červená - L (40-43)

Nastaviteľné korčule Worker Nolan 2v1 sú praktické pre celoročné rekreačné a kondičné jazdy detí i dospelých. V zime ich ľahko vybavíte oceľovým nožom na ľad a v lete zase hliníkovým rámom pre inline korčuľovanie. K tomu sú vybavené patentovaným systémom nastavenia veľkosti, ktorý sa ľahko ovláda tlačidlom. Majú šnurovanie s bezpečnostnou prackou MicroLock, odnímateľnú brzdu na pravej korčuli a kvalitné ložiská ABEC 5 Carbon.Hlavné prednosti korčúľ 2v1 Univerzálnosť - použitie v lete aj v zime, malé nároky na skladovanie Nastaviteľná veľkosť - praktická pre rýchlo rastúcu detskú nohu Finančná úspora - oproti nákupu inline a zimných korčúľ samostatne Ľahké obúvanie a zapínanie - kombinácia šnúrok, suchého zipsu a pracky Pohodlie - vnútorná topánka so systémom Comfort Fit Spevnenie členku - technológia..Nastaviteľné korčule WORKER Nolan 2v1 modrá - L (40-43)

Nastaviteľné korčule WORKER Nolan 2v1 modrá - L (40-43)

Nastaviteľné korčule Worker Nolan 2v1 sú praktické pre celoročné rekreačné a kondičné jazdy detí i dospelých. V zime ich ľahko vybavíte oceľovým nožom na ľad a v lete zase hliníkovým rámom pre inline korčuľovanie. K tomu sú vybavené patentovaným systémom nastavenia veľkosti, ktorý sa ľahko ovláda tlačidlom. Majú šnurovanie s bezpečnostnou prackou MicroLock, odnímateľnú brzdu na pravej korčuli a kvalitné ložiská ABEC 5 Carbon.Hlavné prednosti korčúľ 2v1 Univerzálnosť - použitie v lete aj v zime, malé nároky na skladovanie Nastaviteľná veľkosť - praktická pre rýchlo rastúcu detskú nohu Finančná úspora - oproti nákupu inline a zimných korčúľ samostatne Ľahké obúvanie a zapínanie - kombinácia šnúrok, suchého zipsu a pracky Pohodlie - vnútorná topánka so systémom Comfort Fit Spevnenie členku - technológia..Moto prilba Nolan N104 Absolute Tech N-Com Metal White - 2XL (63-64)

Moto prilba Nolan N104 Absolute Tech N-Com Metal White - 2XL (63-64)

Svetoznáma talianska značka Nolan znovuobjavuje výklopnou helmu. Nolan N104 Absolute Tech N-Com je spojením všetkých inovácií, ktoré bol kedy Nolan schopný zaviesť v oblasti výklopných prilieb od roku 1998. Chce sa touto helmou zapísať v histórii: N104 Absolute je skvelá moto prilba navrhnutá pre najnáročnejšie motocyklistov - bola navrhnutá, vyvinutá, testovaná a vyrobená tímom špecialistov, ktorí sú vášniví motocyklisti. Kombinuje moderné technické riešenia s vyššou úrovňou komfortu. Dômyselné otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jej ventilačný systém s AirBooster technológiou teraz ponúka ideálne vnútorné ovládanie. Helma zaisťuje maximálne pohodlie, a to predovšetkým vďaka plne demontovateľné a prateľné vložke. Helma je tiež vybavená širokým štítom s UV..Moto prilba Nolan N104 Absolute Tech N-Com Flat Black - 2XL (63-64)

Moto prilba Nolan N104 Absolute Tech N-Com Flat Black - 2XL (63-64)

Svetoznáma talianska značka Nolan znovuobjavuje výklopnou helmu. Nolan N104 Absolute Tech N-Com je spojením všetkých inovácií, ktoré bol kedy Nolan schopný zaviesť v oblasti výklopných prilieb od roku 1998. Chce sa touto helmou zapísať v histórii: N104 Absolute je skvelá moto prilba navrhnutá pre najnáročnejšie motocyklistov - bola navrhnutá, vyvinutá, testovaná a vyrobená tímom špecialistov, ktorí sú vášniví motocyklisti. Kombinuje moderné technické riešenia s vyššou úrovňou komfortu. Dômyselné otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jej ventilačný systém s AirBooster technológiou teraz ponúka ideálne vnútorné ovládanie. Helma zaisťuje maximálne pohodlie, a to predovšetkým vďaka plne demontovateľné a prateľné vložke. Helma je tiež vybavená širokým štítom s UV..Moto prilba Nolan N104 Absolute Classic N-Com Flat Black - 2XL (63-64)

Moto prilba Nolan N104 Absolute Classic N-Com Flat Black - 2XL (63-64)

Svetoznáma talianska značka Nolan znovuobjavuje výklopnou helmu. Nolan N104 Absolute Classic N-Com je spojením všetkých inovácií, ktoré bol kedy Nolan schopný zaviesť v oblasti výklopných prilieb od roku 1998. Chce sa touto helmou zapísať v histórii: N104 Absolute je skvelá moto prilba navrhnutá pre najnáročnejšie motocyklistov - bola navrhnutá, vyvinutá, testovaná a vyrobená tímom špecialistov, ktorí sú vášniví motocyklisti. Kombinuje moderné technické riešenia s vyššou úrovňou komfortu. Dômyselné otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jej ventilačný systém s AirBooster technológiou teraz ponúka ideálne vnútorné ovládanie. Prilba zaisťuje maximálne pohodlie, a to predovšetkým vďaka plne demontovateľnej a prateľnej vložke. Helma je tiež vybavená širokým štítom s..Moto prilba Nolan N104 Absolute Classic N-Com Glossy Black - 2XL (63-64)

Moto prilba Nolan N104 Absolute Classic N-Com Glossy Black - 2XL (63-64)

Svetoznáma talianska značka Nolan znovuobjavuje výklopnou helmu. Nolan N104 Absolute Classic N-Com je spojením všetkých inovácií, ktoré bol kedy Nolan schopný zaviesť v oblasti výklopných prilieb od roku 1998. Chce sa touto helmou zapísať v histórii: N104 Absolute je skvelá moto prilba navrhnutá pre najnáročnejšie motocyklistov - bola navrhnutá, vyvinutá, testovaná a vyrobená tímom špecialistov, ktorí sú vášniví motocyklisti. Kombinuje moderné technické riešenia s vyššou úrovňou komfortu. Dômyselné otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jej ventilačný systém s AirBooster technológiou teraz ponúka ideálne vnútorné ovládanie. Prilba zaisťuje maximálne pohodlie, a to predovšetkým vďaka plne demontovateľnej a prateľnej vložke. Helma je tiež vybavená širokým štítom s..Moto prilba Nolan N91 Evo Classic N-Com Flat Black - L (59-60)

Moto prilba Nolan N91 Evo Classic N-Com Flat Black - L (59-60)

Moto prilba Nolan N91 Evo Classic má všetko dôležité, čo si jazdec žiada, a to aj s vysokým komfortom a prepracovaným vetraním. Dômyselné otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jazdiť je možné aj s odklopenou bradovou časťou vďaka homologácii typu P/J, avšak vzhľadom k vyššej bezpečnosti odporúča výrobca jazdiť iba so sklopenou bradovou častí. Ku komfortnej jazde slúži kvalitné vetranie a práve tomu bola venovaná pozornosť pri vývoji. Vstupy vzduchu sa nachádzajú v bradovej časti aj na čele a ohriaty vzduch je odvádzaný otvormi v zadnej časti. Okrem toho je prilba vybavená štítom s UV ochranou 400, účinným ventilačným systémom a prackou so systémom microLOCK2. Moto prilba Nolan N91 Evo Classic je obľúbený model s priaznivou cenou a dobrou výbavou.Technický..Moto prilba Nolan N87 Rapid N-Com Flat Lava Grey - XL (61-62)

Moto prilba Nolan N87 Rapid N-Com Flat Lava Grey - XL (61-62)

Moto prilba Nolan N87 Rapid N-Com je integrálna prilba od známej talianskej značky Nolan. Veľkou prednosťou tejto prilby je veľký priezor s ochranou proti poškriabaniu a zahmlievaniu, funkčný ventilačný systém s AirBooster technológiou a pohodlné vnútorné polstrovanie. To je plne odnímateľné a umývateľné. Poteší aj prítomnosť slnečnej clony, ktorá príde vhod predovšetkým pri jazdách proti ostrému slnku. Eyewear Adaptive System zaistí mimoriadny komfort nositeľom optických okuliarov. Moto prilba Nolan N87 Rapid N-Com spĺňa vysoké nároky na kvalitu a je ideálna pre mnoho podmienok použitia, teda ako pre dlhé cesty, tak aj pre každodenné jazdy po meste.Technický popis: ventilačný systém AirBooster s 2 vstupmi vnútorné polstrovanie z mikro-perforovanej tkaniny plne odnímateľné a umývateľné polstrovanie široký priezor s veľkým..Moto prilba Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow XL (61-62)

Moto prilba Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow XL (61-62)

Moto prilba Nolan N87 Harp N-Com je integrálna prilba od známej talianskej značky Nolan. Veľkou prednosťou tejto helmy je veľké plexi s ochranou proti poškriabaniu aj zahmlievaniu, funkčný ventilačný systém s AirBooster technológiou a pohodlné vnútorné polstrovanie. To je plne odnímateľné a umývateľné. Poteší aj prítomnosť slnečnej clony, ktorá príde vhod predovšetkým pri jazdách proti ostrému slnku. Eyewear Adaptive System zaistí komfort nositeľom optických okuliarov. Moto helma Nolan N87 Harp N-Com spĺňa vysoké nároky na kvalitu a je ideálna pre mnoho podmienok použitia, teda ako pre dlhé cesty, tak aj pre každodenné jazdy po meste.Technický popis: ventilačný systém AirBooster s 2 vstupmi vnútorné polstrovanie z mikro-perforovanej tkaniny plne odnímateľné a umývateľné polstrovanie široké plexi s veľkým zorným poľom plexi..Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black XL (61-62)

Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black XL (61-62)

Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black je integrálna prilba so skvelou výbavou. Interiér prilby je čalúnený veľmi komfortnou výplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie prilby a nikde Vás nebude tlačiť. Všetky výplne je navyše možné vybrať a vyprať. Vďaka použitiu materiálu Clima Comfort je vždy udržiavaná čo možno najpríjemnejšia mikroklíma vo vnútri prilby. K príjemnému pocitu prispieva aj bohato dimenzované vetranie, ktoré využíva dva vstupy vzduchu - výrazné nádychy v hornej časti prilby a uzatvárateľné vstupy v bradovej časti. Ohriaty vzduch je potom vyvádzaný ventilačnými otvormi v zadnej časti prilby. Moto prilba Nolan N64 Moto GP Metal Black je ideálna pre mnoho podmienok použitia, ako pre dlhé cesty, tak aj pre každodenné jazdy po meste.Technický popis: komfortná výplň vyberateľná a prateľná výstelka z..Moto prilba Nolan N64 Stylet Metal White M (57-58)

Moto prilba Nolan N64 Stylet Metal White M (57-58)

Moto prilba Nolan N64 Stylet Metal White je integrálna prilba so skvelou výbavou a decentným dámskym motívom. Interiér prilby je čalúnený veľmi komfortnou výplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie prilby a nikde Vás nebude tlačiť. Všetky výplne je navyše možné vybrať a vyprať. Vďaka použitiu materiálu Clima Comfort je vždy udržiavaná čo možno najpríjemnejšia mikroklíma vo vnútri prilby. K príjemnému pocitu prispieva aj bohato dimenzované vetranie, ktoré využíva dva vstupy vzduchu - výrazné nádychy v hornej časti prilby a uzatvárateľné vstupy v bradovej časti. Ohriaty vzduch je potom vyvádzaný ventilačnými otvormi v zadnej časti prilby. Moto prilba Nolan N64 Stylet Metal White je ideálna pre mnoho podmienok použitia, ako pre dlhé cesty, tak aj pre každodenné jazdy po meste.Technický popis: komfortná výplň vyberateľná a..Moto prilba Nolan N64 Smart Flat Black - XL (61-62)

Moto prilba Nolan N64 Smart Flat Black - XL (61-62)

Moto prilba Nolan N64 Smart je integrálna prilba so skvelou výbavou. Interiér prilby je čalúnený veľmi komfortnou výplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie helmy a nikde Vás nebude tlačiť. Všetky výplne je navyše možné vybrať a vyprať. Vďaka použitiu materiálu Clima Comfort je vždy udržiavaná čo možno najpríjemnejšia mikroklíma vo vnútri prilby. K príjemnému pocitu prispieva aj bohato dimenzované vetranie, ktoré využíva dva vstupy vzduchu - výrazných nádychov v hornej časti helmy a uzatvárateľných vstupov v bradovej časti. Ohriaty vzduch je potom vyvádzaný ventilačnými otvormi v zadnej časti prilby. Moto prilba Nolan N64 Smart je ideálna pre mnoho podmienok použitia, ako pre dlhé cesty, tak aj pre každodenné jazdy po meste.Technický popis: komfortná výplň vyberateľná a prateľná výstelka z materiálu Clima..Motokrosová prilba Nolan N53 Lazy Boy LED Yellow XL (61-62)

Motokrosová prilba Nolan N53 Lazy Boy LED Yellow XL (61-62)

Motokrosová prilba Nolan N53 Lazy Boy LED Yellow je tradičná motocrossová helma určená pre širokú skupinu off-roadových jazdcov. Škrupina je vylisovaná z kvalitného polykarbonátu Lexan. Vďaka úprave kvalitným tvrdeným lakom sa jej povrch len tak nepoškriabe. Nielen vďaka konštrukčnej otvorenosti prilby, ale tiež vďaka výbave systémom vetracích otvorov bude jazdcova hlava vždy komfortne ofukovaná čerstvým vzduchom. Spodné ventilačné otvory kryté mriežkou proti nečistotám privádzajú vzduch k ústam jazdca. Nechýba horná ventilácia ani ventilačné otvory umiestnené pod šiltom. Celý tento šilt je navyše vďaka konštrukčnému riešeniu možné pozdvihnúť vyššie. Interiér enduro prilby je tvorený kvalitným materiálom Clima Comfort, ktorý je antialergénny a antibakteriálny. Znečistenú výstelku je možné vybrať a vyprať...Motokrosová prilba Nolan N53 Cliffhanger Flat Military Green - XXL (63-64)

Motokrosová prilba Nolan N53 Cliffhanger Flat Military Green - XXL (63-64)

Motokrosová prilba Nolan N53 Cliffhanger je tradičná enduro prilba určená pre širokú skupinu off-roadových jazdcov. Škrupina je vylisovaná z kvalitného polykarbonátu Lexan. Vďaka úprave kvalitným tvrdeným lakom sa jej povrch len tak nepoškriabe. Nielen vďaka konštrukčnej otvorenosti helmy, ale tiež vďaka výbave systémom vetracích otvorov bude jazdcova hlava vždy komfortne ofukovaná čerstvým vzduchom. Spodné ventilačné otvory kryté mriežkou proti nečistotám privádzajú vzduch k ústam jazdca. Nechýba horná ventilácia ani ventilačné otvory umiestnené pod šiltom. Celý tento šilt je navyše vďaka konštrukčnému riešeniu možné pozdvihnúť, vyššie. Interiér enduro helmy je tvorený kvalitným materiálom Clima Comfort, ktorý je antialergénny a antibakteriálny. Znečistenú výstelku je možné vybrať a vyprať. Motokrosová prilba..Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Flat Asphalt Black Flat Asphalt Black - XXL (63-64)

Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Flat Asphalt Black Flat Asphalt Black - XXL (63-64)

Moto prilba Nolan N21 Speed Junkies Flat Asphalt Black je retro prilba vo vintage štýle vhodná pre skútre i klasické motocykle. Zatmavené výsuvné plexi homologované pre celodennú prevádzku je vybavené UV filtrom a je odolné proti poškriabaniu. U tohto modelu je pribalené aj ďalšie tmavo zelený štít. Prilba je vybavená prackou Microlock, krúžkom pre uchytenie prilby k motocyklu a aj malými čelnými vetracími otvormi. Komfortná vnútorná výstelka je vyberateľná a prateľná.Technický popis: zatmavené výsuvné plexi s UV filtrom, odolné voči poškriabaniu malé čelné ventilačné otvory krúžok pre uchytenie helmy k motocyklu vyberateľná a prateľná vnútorná výstelka zapínanie prackou Microlock materiál škrupiny: Lexan hmotnosť: 1150 g ..Brzdový kolík pre kolieskové korčule 2v1 WORKER Nolan

Brzdový kolík pre kolieskové korčule 2v1 WORKER Nolan

Brzdový kolík pre kolieskové korčule WORKER 2v1 Nolan je vyrobený z vysoko kvalitného gumového materiálu, ktorý má výborné brzdné vlastnosti.  Technické parametre:  kvalitný brzdový kolík vrátane plastového úchytu  tvrdený gumový materiál určené pre korčule WORKER 2v1 Nolan kompatibilný s väčšinou in-line korčúľ ..Moto helma Nolan N64 Let's Go Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N64 Let's Go Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N64 Let's Go Flat Black je integrální helma se skvělou výbavou a atraktivním motivem. Interiér helmy je vypolstrován velmi komfortní výplní, která zajišťuje pohodlné nošení helmy a nikde Vás nebude tlačit. Veškeré výplně je navíc možné vyjmout a vyprat. Díky užití materiálu Clima Comfort je vždy udržováno co možná nejpříjemnější mikroklima uvnitř helmy. K příjemnému pocitu přispívá i bohatě dimenzované větrání, které využívá dvou vstupů vzduchu - výrazných nádechů v horní části helmy a uzavíratelných vstupů v bradové části. Ohřátý vzduch je poté vyváděn ventilačními otvory v zadní části helmy. Moto helma Nolan N64 Let's Go Flat Black je ideální pro mnoho podmínek použití, jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: komfortní..Moto helma Nolan N64 SBK 89 Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N64 SBK 89 Flat Black Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N64 SBK Flat Black je integrální helma se skvělou výbavou. Interiér helmy je vypolstrován velmi komfortní výplní, která zajišťuje pohodlné nošení helmy a nikde Vás nebude tlačit. Veškeré výplně je navíc možné vyjmout a vyprat. Díky užití materiálu Clima Comfort je vždy udržováno co možná nejpříjemnější mikroklima uvnitř helmy. K příjemnému pocitu přispívá i bohatě dimenzované větrání, které využívá dvou vstupů vzduchu - výrazných nádechů v horní části helmy a uzavíratelných vstupů v bradové části. Ohřátý vzduch je poté vyváděn ventilačními otvory v zadní části helmy. Moto helma Nolan N64 SBK Flat Black je ideální pro mnoho podmínek použití, jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: komfortní výplň vyjímatelná a pratelná výstelka z..Moto helma Nolan N90-2 Classic N-Com Lava Grey Barva matná šedá, Velikost XS (53-54)

Moto helma Nolan N90-2 Classic N-Com Lava Grey Barva matná šedá, Velikost XS (53-54)

Moto helma Nolan N90-2 Classic je cenově dostupným modelem s odklápěcí bradovou částí. Dobrou viditelnost zajišťuje široké hledí s ochranou proti poškrábání i proti mlžení. Protimlžnou úpravu je možné dále vylepšit díky systému Pinlock, který je součástí. Ochranu před ostrým sluncem zase zajistí integrovaná sluneční clona. Otevírání je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Jezdit je možné i s odklopenou bradovou částí díky homologaci typu P/J, avšak vzhledem k vyšší bezpečnosti doporučuje výrobce jezdit pouze se sklopenou bradovou částí. Ke komfortní jízdě slouží kvalitní větrání a právě tomu byla věnována pozornost při vývoji. Vstupy vzduchu se nacházejí v bradové části i na čele a ohřátý vzduch je odváděn otvory v zadní části. Zapínání je vyřešeno..Moto helma Nolan N90-2 Classic N-Com Glossy Black Barva černá lesk, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N90-2 Classic N-Com Glossy Black Barva černá lesk, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N90-2 Classic je cenově dostupným modelem s odklápěcí bradovou částí. Dobrou viditelnost zajišťuje široké hledí s ochranou proti poškrábání i proti mlžení. Protimlžnou úpravu je možné dále vylepšit díky systému Pinlock, který je součástí. Ochranu před ostrým sluncem zase zajistí integrovaná sluneční clona. Otevírání je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Jezdit je možné i s odklopenou bradovou částí díky homologaci typu P/J, avšak vzhledem k vyšší bezpečnosti doporučuje výrobce jezdit pouze se sklopenou bradovou částí. Ke komfortní jízdě slouží kvalitní větrání a právě tomu byla věnována pozornost při vývoji. Vstupy vzduchu se nacházejí v bradové části i na čele a ohřátý vzduch je odváděn otvory v zadní části. Zapínání je vyřešeno..Moto helma Nolan N87 Iconic Replica 33 C. Stoner Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N87 Iconic Replica 33 C. Stoner Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N87 Iconic Replica je integrální přilba od známé italské značky Nolan. Velkou předností této helmy je velké hledí s ochranou proti poškrábání i zamlžování, funkční ventilační systém s AirBooster technologií a pohodlné vnitřní polstrování. To je plně odnímatelné a omyvatelné. Potěší i přítomnost sluneční clony, která přijde vhod především při jízdách proti ostrému slunci. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Moto helma Nolan N87 Iconic Replica splňuje vysoké nároky na kvalitu a je ideální pro mnoho podmínek použití, tedy jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: ventilační systém AirBooster se 2 vstupy vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny plně odnímatelné a omyvatelné polstrování široké hledí s..Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N87 Harp N-Com je integrální přilba od známé italské značky Nolan. Velkou předností této helmy je velké hledí s ochranou proti poškrábání i zamlžování, funkční ventilační systém s AirBooster technologií a pohodlné vnitřní polstrování. To je plně odnímatelné a omyvatelné. Potěší i přítomnost sluneční clony, která přijde vhod především při jízdách proti ostrému slunci. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Moto helma Nolan N87 Harp N-Com splňuje vysoké nároky na kvalitu a je ideální pro mnoho podmínek použití, tedy jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: ventilační systém AirBooster se 2 vstupy vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny plně odnímatelné a omyvatelné polstrování široké hledí s velkým..Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Scratched Chrome Barva Scratched Chrome, Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Scratched Chrome Barva Scratched Chrome, Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Scratched Chrome je retro přilba ve vintage stylu vhodná pro skútry i klasické motocykly. Zatmavené výsuvné plexi homologované pro celodenní provoz je vybavené UV filtrem a je odolné proti poškrábání. U tohoto modelu je přibalen i další tmavě zelený štít. Přilba je vybavena přezkou Microlock, kroužkem pro uchycení přilby k motocyklu a i malými čelními větracími otvory. Komfortní vnitřní výstelka je vyjímatelná a pratelná.Technický popis: zatmavené výsuvné plexi s UV filtrem, odolné vůči poškrábání malé čelní ventilační otvory kroužek pro uchycení helmy k motocyklu vyjímatelná a pratelná vnitřní výstelka zapínání přezkou Microlock materiál skořepiny: Lexan hmotnost: 1150 g ..Moto helma Nolan N104 Absolute Iconic Replica N-Com C. Stoner Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N104 Absolute Iconic Replica N-Com C. Stoner Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost XL (61-62)

Věhlasná italská značka Nolan znovuobjevuje výklopnou helmu. Nolan N104 Absolute Iconic Replica N-Com je spojením všech inovací, které byl kdy Nolan schopen zavést v oblasti výklopných přileb od roku 1998. Chce se touto helmou zapsat v historii: N104 Absolute je skvělá moto helma navržená pro nejnáročnější motocyklisty - byla navržena, vyvinuta, testována a vyrobena týmem specialistů, kteří jsou vášniví motocyklisté. Kombinuje moderní technická řešení s vyšší úrovní komfortu. Důmyslné otevírání je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Její ventilační systém s AirBooster technologií nyní nabízí ideální vnitřní ovládání. Helma zajišťuje maximální pohodlí, a to především díky plně demontovatelné a pratelné vložce. Helma je také vybavena širokým hledím s UV..Motokrosová helma Nolan N53 Lazy Boy LED Yellow Velikost XL (61-62)

Motokrosová helma Nolan N53 Lazy Boy LED Yellow Velikost XL (61-62)

Motokrosová helma Nolan N53 Lazy Boy LED Yellow je tradiční motocrossová přilba určená pro širokou skupinu off-roadových jezdců. Skořepina je vylisována z kvalitního polykarbonátu Lexan. Díky úpravě kvalitním tvrzeným lakem se její povrch jen tak neseškrábne. Nejen díky konstrukční otevřenosti helmy, ale také díky vybavě systémem větracích otvorů bude jezdcova hlava vždy komfortně ofukována čerstvým vzduchem. Spodní ventilační otvory kryté mřížkou proti nečistotám přivádějí vzduch k ústům jezdce. Nechybí horní ventilace ani ventilační otvory umístěné pod kšiltem. Celý tento kšilt je navíc díky konstrukčnímu řešení možné přizvednout výše. Interiér helmy je tvořen kvalitním materiálem Clima Comfort, který je antialergenní a antibakteriální. Znečištěnou výstelku je možné vyjmout a vyprat. Motokrosová..Motokrosová helma Nolan N53 Cliffhanger Barva Flat Military Green, Velikost M (57-58)

Motokrosová helma Nolan N53 Cliffhanger Barva Flat Military Green, Velikost M (57-58)

Motokrosová helma Nolan N53 Cliffhanger je tradiční motocrossová přilba určená pro širokou skupinu off-roadových jezdců. Skořepina je vylisována z kvalitního polykarbonátu Lexan. Díky úpravě kvalitním tvrzeným lakem se její povrch jen tak neseškrábne. Nejen díky konstrukční otevřenosti helmy, ale také díky vybavě systémem větracích otvorů bude jezdcova hlava vždy komfortně ofukována čerstvým vzduchem. Spodní ventilační otvory kryté mřížkou proti nečistotám přivádějí vzduch k ústům jezdce. Nechybí horní ventilace ani ventilační otvory umístěné pod kšiltem. Celý tento kšilt je navíc díky konstrukčnímu řešení možné přizvednout výše. Interiér helmy je tvořen kvalitním materiálem Clima Comfort, který je antialergenní a antibakteriální. Znečištěnou výstelku je možné vyjmout a vyprat. Motokrosová helma..WORKER Nolan 2v1 Farba červená, Veľkosť S (33-36)

WORKER Nolan 2v1 Farba červená, Veľkosť S (33-36)

Nastaviteľné korčule Worker Nolan 2v1 sú praktické pre celoročné rekreačné a kondičné jazdy detí i dospelých. V zime ich ľahko vybavíte oceľovým nožom na ľad a v lete zase hliníkovým rámom pre inline korčuľovanie. K tomu sú vybavené patentovaným systémom nastavenia veľkosti, ktorý sa ľahko ovláda tlačidlom. Majú šnurovanie s bezpečnostnou prackou MicroLock, odnímateľnú brzdu na pravej korčuli a kvalitné ložiská ABEC 5 Carbon.Hlavné prednosti korčúľ 2v1 Univerzálnosť - použitie v lete aj v zime, malé nároky na skladovanie Nastaviteľná veľkosť - praktická pre rýchlo rastúcu detskú nohu Finančná úspora - oproti nákupu inline a zimných korčúľ samostatne Ľahké obúvanie a zapínanie - kombinácia šnúrok, suchého zipsu a pracky Pohodlie - vnútorná topánka so systémom Comfort Fit Spevnenie členku - technológia..Moto helma Nolan N91 Evo Classic N-Com Barva Flat Black, Velikost M (57-58)

Moto helma Nolan N91 Evo Classic N-Com Barva Flat Black, Velikost M (57-58)

Moto helma Nolan N91 Evo Classic má vše důležité, co si jezdec žádá, a to i s vysokým komfortem a propracovaným větráním. Důmyslné otevírání je realizováno kvalitním systémem Dual Action, který zamezuje nechtěnému otevření. Jezdit je možné i s odklopenou bradovou částí díky homologaci typu P/J, avšak vzhledem k vyšší bezpečnosti doporučuje výrobce jezdit pouze se sklopenou bradovou částí. Ke komfortní jízdě slouží kvalitní větrání a právě tomu byla věnována pozornost při vývoji. Vstupy vzduchu se nacházejí v bradové části i na čele a ohřátý vzduch je odváděn otvory v zadní části. Kromě toho je přilba vybavena hledím s UV ochranou 400, účinným ventilačním systémem a přezkou se systémem Microlock2. Moto helma Nolan N91 Evo Classic je oblíbený model s příznivou cenou a dobrou výbavou.Technický..Moto helma Nolan N87 Rapid N-Com Barva Flat Lava Grey, Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N87 Rapid N-Com Barva Flat Lava Grey, Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N87 Rapid N-Com je integrální přilba od známé italské značky Nolan. Velkou předností této helmy je velké hledí s ochranou proti poškrábání i zamlžování, funkční ventilační systém s AirBooster technologií a pohodlné vnitřní polstrování. To je plně odnímatelné a omyvatelné. Potěší i přítomnost sluneční clony, která přijde vhod především při jízdách proti ostrému slunci. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Moto helma Nolan N87 Rapid N-Com splňuje vysoké nároky na kvalitu a je ideální pro mnoho podmínek použití, tedy jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: ventilační systém AirBooster se 2 vstupy vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny plně odnímatelné a omyvatelné polstrování široké hledí s velkým..Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N87 Harp N-Com je integrální přilba od známé italské značky Nolan. Velkou předností této helmy je velké hledí s ochranou proti poškrábání i zamlžování, funkční ventilační systém s AirBooster technologií a pohodlné vnitřní polstrování. To je plně odnímatelné a omyvatelné. Potěší i přítomnost sluneční clony, která přijde vhod především při jízdách proti ostrému slunci. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Moto helma Nolan N87 Harp N-Com splňuje vysoké nároky na kvalitu a je ideální pro mnoho podmínek použití, tedy jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: ventilační systém AirBooster se 2 vstupy vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny plně odnímatelné a omyvatelné polstrování široké hledí s velkým..Moto helma Nolan N64 Stylet Metal White Velikost S (55-56)

Moto helma Nolan N64 Stylet Metal White Velikost S (55-56)

Moto helma Nolan N64 Stylet Metal White je integrální helma se skvělou výbavou a decentním dámským motivem. Interiér helmy je vypolstrován velmi komfortní výplní, která zajišťuje pohodlné nošení helmy a nikde Vás nebude tlačit. Veškeré výplně je navíc možné vyjmout a vyprat. Díky užití materiálu Clima Comfort je vždy udržováno co možná nejpříjemnější mikroklima uvnitř helmy. K příjemnému pocitu přispívá i bohatě dimenzované větrání, které využívá dvou vstupů vzduchu - výrazných nádechů v horní části helmy a uzavíratelných vstupů v bradové části. Ohřátý vzduch je poté vyváděn ventilačními otvory v zadní části helmy. Moto helma Nolan N64 Stylet Metal White je ideální pro mnoho podmínek použití, jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: komfortní..Moto helma Nolan N64 Smart Barva Flat Black, Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N64 Smart Barva Flat Black, Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N64 Smart je integrální helma se skvělou výbavou. Interiér helmy je vypolstrován velmi komfortní výplní, která zajišťuje pohodlné nošení helmy a nikde Vás nebude tlačit. Veškeré výplně je navíc možné vyjmout a vyprat. Díky užití materiálu Clima Comfort je vždy udržováno co možná nejpříjemnější mikroklima uvnitř helmy. K příjemnému pocitu přispívá i bohatě dimenzované větrání, které využívá dvou vstupů vzduchu - výrazných nádechů v horní části helmy a uzavíratelných vstupů v bradové části. Ohřátý vzduch je poté vyváděn ventilačními otvory v zadní části helmy. Moto helma Nolan N64 Smart je ideální pro mnoho podmínek použití, jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: komfortní výplň vyjímatelná a pratelná výstelka z materiálu Clima..Moto helma Nolan N64 Moto GP Metal Black Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N64 Moto GP Metal Black Velikost L (59-60)

Moto helma Nolan N64 Moto GP Metal Black je integrální helma se skvělou výbavou. Interiér helmy je vypolstrován velmi komfortní výplní, která zajišťuje pohodlné nošení helmy a nikde Vás nebude tlačit. Veškeré výplně je navíc možné vyjmout a vyprat. Díky užití materiálu Clima Comfort je vždy udržováno co možná nejpříjemnější mikroklima uvnitř helmy. K příjemnému pocitu přispívá i bohatě dimenzované větrání, které využívá dvou vstupů vzduchu - výrazných nádechů v horní části helmy a uzavíratelných vstupů v bradové části. Ohřátý vzduch je poté vyváděn ventilačními otvory v zadní části helmy. Moto helma Nolan N64 Moto GP Metal Black je ideální pro mnoho podmínek použití, jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis: komfortní výplň vyjímatelná a pratelná výstelka z..Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Flat Asphalt Black Barva Flat Asphalt-Black, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Flat Asphalt Black Barva Flat Asphalt-Black, Velikost XL (61-62)

Moto helma Nolan N21 Speed Junkies Flat Asphalt Black je retro přilba ve vintage stylu vhodná pro skútry i klasické motocykly. Zatmavené výsuvné plexi homologované pro celodenní provoz je vybavené UV filtrem a je odolné proti poškrábání. U tohoto modelu je přibalen i další tmavě zelený štít. Přilba je vybavena přezkou Microlock, kroužkem pro uchycení přilby k motocyklu a i malými čelními větracími otvory. Komfortní vnitřní výstelka je vyjímatelná a pratelná.Technický popis: zatmavené výsuvné plexi s UV filtrem, odolné vůči poškrábání malé čelní ventilační otvory kroužek pro uchycení helmy k motocyklu vyjímatelná a pratelná vnitřní výstelka zapínání přezkou Microlock materiál skořepiny: Lexan hmotnost: 1150 g ..SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb