LS2 - športové obchody


Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Solid Matt Black - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Solid Matt Black - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je moderná enduro prilba s plexi štítom a vysúvacou slnečnou clonou vyvinutá pre enduro adventure, veľké cestovné endurá a Supermotardy, s možnosťou použitia buď s plexi štítom alebo s motokrosovými okuliarmi. Ťaží z rozsiahlych skúseností značky LS2 z Dakaru, ale na vývoji sa podieľali aj jazdci LS2 z majstrovstiev sveta v motokrose a endure. Vysoko odolná škrupina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy je vybavená účinným vetraním Dynamic Flow a príjemným antialergickým vyberateľným interiérom. Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je jedinou enduro prilbou, ktorá je vyrábaná aj v certifikovanej veľkosti 3XL, čo dokazuje vysokú technologickú úroveň značky LS2.Technický popis: motokrosová a enduro prilba kvalitná škrupina možnosť použitia s plexi štítom alebo motokrosovými okuliarmi príjemný..Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Quarterback - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Quarterback - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je moderná enduro prilba s plexi štítom a vysúvacou slnečnou clonou vyvinutá pre enduro adventure, veľké cestovné endura a supermotardy s možnosťou použitia buď s plexi štítom alebo s motokrosovými okuliarmi. Ťaží z rozsiahlych skúseností značky LS2 z Dakaru, ale na vývoji sa podieľali aj jazdci LS2 z majstrovstiev sveta v motokrose a endure. Vysoko odolná škrupina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy je vybavená účinným vetraním Dynamic Flow a príjemným antialergickým vyberateľným interiérom. Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je jedinou enduro prilbou, ktorá je vyrábaná aj v certifikovanej veľkosti 3XL, čo dokazuje vysokú technologickú úroveň značky LS2. Technický popis: motokrosová a enduro prilba kvalitná škrupina možnosť použitia s plexi štítom alebo motokrosovými okuliarmi príjemný..Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Element - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Element - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je moderná enduro prilba s plexi štítom a vysúvacou slnečnou clonou vyvinutá pre enduro adventure, veľké cestovné endura a supermotardy s možnosťou použitia buď s plexi štítom alebo s motokrosovými okuliarmi. Ťaží z rozsiahlych skúseností značky LS2 z Dakaru, ale na vývoji sa podieľali aj jazdci LS2 z majstrovstiev sveta v motokrose a endure. Vysoko odolná škrupina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy je vybavená účinným vetraním Dynamic Flow a príjemným antialergickým vyberateľným interiérom. Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je jedinou enduro prilbou, ktorá je vyrábaná aj v certifikovanej veľkosti 3XL, čo dokazuje vysokú technologickú úroveň značky LS2. Technický popis: motokrosová a enduro prilba kvalitná škrupina možnosť použitia s plexi štítom alebo motokrosovými okuliarmi príjemný..Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Trigger - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Trigger - XS (53-54)

Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je moderná enduro prilba s plexi štítom a vysúvacou slnečnou clonou vyvinutá pre enduro adventure, veľké cestovné endura a supermotardy s možnosťou použitia buď s plexi štítom alebo s motokrosovými okuliarmi. Ťaží z rozsiahlych skúseností značky LS2 z Dakaru, ale na vývoji sa podieľali aj jazdci LS2 z majstrovstiev sveta v motokrose a endure. Vysoko odolná škrupina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy je vybavená účinným vetraním Dynamic Flow a príjemným antialergickým vyberateľným interiérom. Moto prilba LS2 MX436 Pioneer je jedinou enduro prilbou, ktorá je vyrábaná aj v certifikovanej veľkosti 3XL, čo dokazuje vysokú technologickú úroveň značky LS2. Technický popis: motokrosová a enduro prilba kvalitná škrupina možnosť použitia s plexi štítom alebo motokrosovými okuliarmi príjemný..Výklopná prilba LS2 Delta strieborná - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 Delta strieborná - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 Delta je modulárna prilba s výklopnou bradou pre motocykle a hobby štvorkolky. Aerodynamicky tvarovaná škrupina z polykarbonátu je vyrobená technológiou HPTT (vysokotlakové termoplastické vstrekovanie) a vyniká maximálnou odolnosťou pri náraze a vysokou tepelnou odolnosťou. Prilba Delta má uzatvárateľný vetrací systém s vetráčikmi hore, vpredu aj vzadu a tiež vyberateľný antibakteriálny interiér s možnosťou prania. Novinkou je 3D slnečná clona, ktorá sa ľahko prispôsobuje rôznym svetelným podmienkam. Pohodlné zapínanie výklopnej prilby LS2 Delta zaisťuje kvalitná poddajná rýchlospona, odklápacia časť je istená kovovými zámkami a plexisklo, ktoré má úpravu proti poškriabaniu. Navyše má povrch upravený bezfarebným lakom odolným proti UV žiareniu.Technický popis: modulárna prilba s výklopnou..Motokrosová prilba LS2 MX456 Light Factory XXL (63-64)

Motokrosová prilba LS2 MX456 Light Factory XXL (63-64)

Motokrosová prilba LS2 Factory je vytvorená pre najnáročnejšie preteky, ale i k hobby offroadovému použitiu. Bola vyvinutá podľa skúseností z predchádzajúcich modelov tak, aby vyhovovala profesionálom v najťažšom extrémnom závode sveta Rallye Dakar. Aerodynamicky tvarovaná a ľahká kompozitnýá škrupina zo sklených vlákien je kompatibilná s chráničmi krčnej chrbtice. Novinkou sú lícnice s inovatívnym AIR GO SYSTÉMOM (dva nafukovacie vaky v miestach lícnych kostí), vďaka ktorým je možné prilbu dokonale prispôsobiť tvaru tváre pomocou niekoľkých stlačení. Regulovateľný ventilačný systém "In & Out" privádza čerstvý vzduch na vnútornú časť plexiskla a umožňuje výbornú recirkuláciu vzduchu, ktorý je následne odsávaný extraktormi na zadnej strane prilby. Motokrosová prilba LS2 Factory má tiež vyberateľný antibakteriálny..Moto prilba LS2 OF560 Travis XL (61-62)

Moto prilba LS2 OF560 Travis XL (61-62)

Moto prilba LS2 OF560 Travis je kvalitná otvorená prilba pre skútre, mopedy, choppery, ale aj štvorkolky. Aerodynamicky tvarovaná škrupina z polykarbonátu je vyrobená podľa štandardov ISO 9001 technológiou HPTT (vysokotlakové termoplastické vstrekovanie) a vyniká maximálnou odolnosťou proti nárazu a vysokou tepelnou odolnosťou. Priezor odolný proti poškriabaniu poskytuje nadpriemernú ochranu pred chladom a lietajúcim hmyzom. Pohodlné zapínanie zabezpečuje kvalitná poddajná rýchlospona. Moto prilba LS2 Travis zaisťuje vysokú úroveň komfortu v meste a na krátkych výletoch mimo mesto. Vďaka premyslenej konštrukcii, výstelky a interiéru je vhodná pre každý vek a umožňuje cestovať s maximálnou bezpečnosťou bez obetovania pohodlia.Technický popis: otvorená prilba vhodná pre skútre, mopedy, choppery a štvorkolky  škrupina z polykarbonátu..Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg bielo-červená - XXL (63-64)

Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg bielo-červená - XXL (63-64)

Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg je vytvorená pre najnáročnejšie preteky, ale i k hobby offroadovému použitiu. Táto enduro prilba bola vyvinutá podľa skúseností z predchádzajúcich modelov tak, aby vyhovovala profesionálom v najťažšom extrémnom závode sveta Rallye Dakar. Aerodynamicky tvarovaná a ľahká kompozitná škrupina zo sklených vlákien je kompatibilná s chráničmi krčnej chrbtice. Novinkou je lícnica s inovatívnym AIR GO systémom (dva nafukovacie vaky v miestach lícnych kostí), vďaka ktorým je možné prilbu dokonale prispôsobiť tvaru tváre pomocou niekoľkých stlačení. Regulovateľný ventilačný systém "In & Out" privádza čerstvý vzduch do vnútornej časti a umožňuje výbornú cirkuláciu vzduchu. Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg má tiež vyberateľný antibakteriálny interiér s možnosťou prania a maximálne dbá o..Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg červeno-modrá - XXL (63-64)

Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg červeno-modrá - XXL (63-64)

Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg je vytvorená pre najnáročnejšie preteky, ale i k hobby offroadovému použitiu. Táto enduro prilba bola vyvinutá podľa skúseností z predchádzajúcich modelov tak, aby vyhovovala profesionálom v najťažšom extrémnom závode sveta Rallye Dakar. Aerodynamicky tvarovaná a ľahká kompozitná škrupina zo sklených vlákien je kompatibilná s chráničmi krčnej chrbtice. Novinkou je lícnica s inovatívnym AIR GO systémom (dva nafukovacie vaky v miestach lícnych kostí), vďaka ktorým je možné prilbu dokonale prispôsobiť tvaru tváre pomocou niekoľkých stlačení. Regulovateľný ventilačný systém "In & Out" privádza čerstvý vzduch do vnútornej časti a umožňuje výbornú cirkuláciu vzduchu. Motokrosová prilba LS2 MX456 Tuareg má tiež vyberateľný antibakteriálny interiér s možnosťou prania a maximálne dbá o..Motokrosová prilba LS2 Enduro XL (61-62)

Motokrosová prilba LS2 Enduro XL (61-62)

Motokrosová prilba LS2 Enduro je kvalitná prilba pre enduro, štvorkolky a supermoto. Agresívne krivky vyjadrujú podstatu jej ducha. Vďaka konceptu "tri helmy v jednej" môžete túto prilbu používať ako integrálne alebo off-roadové, s plexištítkom alebo motokrosovými okuliarmi, s šiltom aj bez šiltu. Aerodynamicky tvarovaná škrupina z polykarbonátu je vyrobená podľa štandardov ISO 9001 technológiou HPTT (vysokotlakové termoplastické vstrekovanie) a vyniká maximálnou odolnosťou pri náraze. Helma má vyberateľné plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu a tiež praktickú vysúvateľnou vnútornú slnečnú clonu. Bezpečnosť helmy dopĺňa poddajné zapínanie rýchlosponou. Prísun sviežeho vzduchu vnútri helmy zaisťuje účinný ventilačný systém s vetracími otvormi vpredu a vzadu. Interiér je pohodlný, vyberateľný, s možnosťou..Moto prilba LS2 FF352 Rookie Matt Black matne čierna - L (59-60)

Moto prilba LS2 FF352 Rookie Matt Black matne čierna - L (59-60)

Moderná integrálna prilba LS2 FF352 Rookie s vynikajúcim pomerom kvality a ceny vo svojej cenovej kategórii sa môže pochváliť mnohými špičkovými technológiami - bezpečnou kompaktnou škrupinou z termoplastického HPTT kompozitu odolného voči UV žiareniu, laserom vyrezávanou výstelkou, opticky korektným plexisklom z Lexanu so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a prípravou pre fólie Pinlock zabraňujúce zahmlievaniu. Nastaviteľné vetranie systémom In & Out umožňuje optimálne prúdenie vzduchu, prívody vzduchu vpredu a extraktory v zadnej časti udržujú príjemnú teplotu vo vnútri prilby. Komfortný antibakteriálny interiér z hypoalergénnych materiálov je plne vyberateľný a prateľný. Vďaka kompaktným rozmerom sa prilba LS2 FF352 Rookie vojde do úložných priestorov väčšiny skútrov.Technický popis: škrupina: termoplastický..Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk matne čierna-biela - XXL (63-64)

Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk matne čierna-biela - XXL (63-64)

Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk, to sú v podstate "tri prilby v jednej" - integrálna, výklopná a otvorená prilba. Vďaka širokej variabilite umožňuje široké spektrum použitia od cestovných motocyklov a skútrov až po štvorkolky. Nová generácia prilby je vďaka možnosti preklopenia prednej časti úplne dozadu extrémne tichá a ponúka jednu z najnižších s hmotnosťou v tejto kategórii - 1650 g a to bez zhoršenia bezpečnosti prilby. Okrem výklopnej funkcie ponúka prilba celý rad funkcií ako vnútornú vysúvateľnú 3D slnečnú clonu "Full Eclipse" s jednoduchým a praktickým ovládaním jednou rukou alebo kompozitné 3D plexi s povrchovou úpravou Anti-Fog, Anti-Scratch a Anti UV.Technický popis: vysoká kvalita spracovania škrupina: aerodynamická, z kompozitného HPTT polykarbonátu, vyrobená technológiou vysokotlakového vstrekovania,..Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk čierno-žltá - XXL (63-64)

Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk čierno-žltá - XXL (63-64)

Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk, to sú v podstate "tri prilby v jednej" - integrálna, výklopná a otvorená prilba. Vďaka širokej variabilite umožňuje široké spektrum použitia od cestovných motocyklov a skútrov až po štvorkolky. Nová generácia prilby je vďaka možnosti preklopenia prednej časti úplne dozadu extrémne tichá a ponúka jednu z najnižších s hmotnosťou v tejto kategórii - 1650 g a to bez zhoršenia bezpečnosti prilby. Okrem výklopnej funkcie ponúka prilba celý rad funkcií ako vnútornú vysúvateľnú 3D slnečnú clonu "Full Eclipse" s jednoduchým a praktickým ovládaním jednou rukou alebo kompozitné 3D plexi s povrchovou úpravou Anti-Fog, Anti-Scratch a Anti UV.Technický popis: vysoká kvalita spracovania škrupina: aerodynamická, z kompozitného HPTT polykarbonátu, vyrobená technológiou vysokotlakového vstrekovania,..Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe biela - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe biela - XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak aj na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou vysokotlakového termoplastického vstrekovania. Interiér umožňuje pohodlné nosenie dioptrických okuliarov. Anti-UV plexi so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu je rýchlo vyberateľné bez potreby náradia. Komfortný hygienický antibakteriálny interiér je plne vyberateľný a prateľný. Pohodlné zapínanie je vykonané vysoko kvalitnou mikrometrickou rýchloprackou.Technický popis: škrupina: aerodynamická, z kompozitného HPTT..Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe matne čierna - XXL (63-64)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe matne čierna - XXL (63-64)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak aj na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou vysokotlakového termoplastického vstrekovania. Interiér umožňuje pohodlné nosenie dioptrických okuliarov. Anti-UV plexi so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu je rýchlo vyberateľné bez potreby náradia. Komfortný hygienický antibakteriálny interiér je plne vyberateľný a prateľný. Pohodlné zapínanie je vykonané vysoko kvalitnou mikrometrickou rýchloprackou.Technický popis: škrupina: aerodynamická, z kompozitného HPTT..Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Barva Trigger, Velikost XXL (63-64)

Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Grafika Barva Trigger, Velikost XXL (63-64)

Moto přilba LS2 MX436 Pioneer je moderní enduro helma s plexi štítem a vysouvací sluneční clonou vyvinutá pro enduro adventure, velká cestovní endura a supermotardy, s možností použití buď s plexi štítem nebo s motokrosovými brýlemi. Těží z rozsáhlých zkušeností značky LS2 z Dakaru, ale na vývoji se podíleli i jezdci LS2 z mistrovství světa v motokrosu a enduru. Vysoce odolná skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy je vybavena účinným větráním Dynamic Flow a příjemným antialergickým vyjímatelným interiérem.  Moto přilba LS2 MX436 Pioneer je jedinou enduro přilbou, která je vyráběna i v certifikované velikosti 3XL, což dokazuje vysokou technologickou úroveň značky LS2.Technický popis: motokrosová a enduro přilba kvalitní skořepina možnost použití s plexi štítem nebo motokrosovými..Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-White Barva černo-bílá, Velikost XXL (63-64)

Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-White Barva černo-bílá, Velikost XXL (63-64)

Zářivá moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-White s vynikajícím poměrem kvality a ceny ve své cenové kategorii se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi - bezpečnou kompaktní skořepinou z termoplastického HPTT kompozitu odolného vůči UV záření, laserem vyřezávanou výstelkou, opticky korektním plexisklem z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravou pro folie Pinlock zabraňující zamlžování. Nastavitelné větrání systémem In & Out umožňuje optimální proudění vzduchu, přívody vzduchu vpředu a extraktory v zadní části udržují příjemnou teplotu uvnitř helmy. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Díky kompaktním rozměrům se přilba LS2 FF352 Rookie vejde do úložných prostorů většiny skútrů a Top Casů. Přilba se pyšní..Výklopná přilba LS2 FF399 Valiant Barva Line Matt Black H-V Yellow, Velikost XL (61-62)

Výklopná přilba LS2 FF399 Valiant Barva Line Matt Black H-V Yellow, Velikost XL (61-62)

Výklopná přilba LS2 FF399 Valiant s promyšleným mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou přináší líbivý avantgardní design a veškeré výhody integrálních a otevřených helem v jednom modelu. Přední část lze včetně plexi jediným pohybem ruky snadno překlopit úplně dozadu a z plnohodnotné integrální helmy se Valiant během chvilky změní v pohodlnou otevřenou přilbu. Čiré Anti-UV plexi s úpravou proti poškrábání a mlžení je snadno vyjímatelné bez potřeby nářadí, a díky folii Pinlock (součástí balení) se nemlží ani v obtížných podmínkách. Samozřejmostí je plně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér. Přilba tak nabízí perfektní zpracování a vynikající poměr kvality a ceny. Je homologovaná jako integrální i jako otevřená.Technický popis: rychlé a pohodlné překlápění..Výklopná přilba LS2 FF399 Valiant Solid Barva Matt Black, Velikost M (57-58)

Výklopná přilba LS2 FF399 Valiant Solid Barva Matt Black, Velikost M (57-58)

Výklopná přilba LS2 FF399 Valiant s promyšleným mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou přináší líbivý avantgardní design a veškeré výhody integrálních a otevřených helem v jednom modelu. Přední část lze včetně plexi jediným pohybem ruky snadno překlopit úplně dozadu a z plnohodnotné integrální helmy se Valiant během chvilky změní v pohodlnou otevřenou přilbu. Čiré Anti-UV plexi s úpravou proti poškrábání a mlžení je snadno vyjímatelné bez potřeby nářadí, a díky folii Pinlock (součástí balení) se nemlží ani v obtížných podmínkách. Samozřejmostí je plně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér. Přilba tak nabízí perfektní zpracování a vynikající poměr kvality a ceny. Je homologovaná jako integrální i jako otevřená.Technický popis: rychlé a pohodlné překlápění..Výklopná přilba LS2 FF325 Strobe Zone Hi-Vis Yellow Black Velikost L (59-60)

Výklopná přilba LS2 FF325 Strobe Zone Hi-Vis Yellow Black Velikost L (59-60)

Výklopná moto přilba LS2 FF325 Strobe v atraktivních fluorescenčních svítivých barvách nabízí spoustu užitečných a praktických výhod, které oceníte jak v městském provozu, tak na dlouhých vyjížďkách - výklopnou bradu s kovovými zámky a pohodlným ovládáním, vnitřní vysouvací sluneční 3D clonu nebo účinný uzavíratelný větrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT skořepina vyrobená z odolného polykarbonátu technologií vysokotlakého termoplastického vstřikování. Interiér umožňuje pohodlné nošení dioptrických brýlí. Anti-UV plexi se zvýšenou odolností proti poškrábání je rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí. Komfortní hygienický antibakteriální interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno vysoce kvalitní mikrometrickou rychlopřezkou.Technický..Výklopná přilba LS2 FF324 Metro EVO Rapid Matt Black Gloss Yellow Velikost XXL (63-64)

Výklopná přilba LS2 FF324 Metro EVO Rapid Matt Black Gloss Yellow Velikost XXL (63-64)

Atraktivní vyklápěcí helma LS2 FF324 Metro EVO definuje možnosti výklopných helem. S vnitřní vysouvací sluneční clonou, praktickým „kšiltem“ proti slunci a extra přísunem čerstvého vzduchu v horkých letních dnech je skvěle vybavená pro jízdy do města, na cesty a výlety. Skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy, který svými vlastnostmi směle soupeří i s high-endovými kompozity, má mimořádně nízkou hmotnost, vysokou odolnost proti proražení a velmi účinnou absorpci energie nárazu. Helma dále disponuje vysoce kvalitními kovovými zámky. Rychle vyjímatelné Anti-UV plexi je opatřené úpravami proti poškrábání a mlžení. Zajímavosti je propracované větrání Dynamic Flow-­Through Ventilation s předními otvory, jejichž kryty lze v horkých dnech vyjmout. Atraktivní design ve svítivém žluto-černém..Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-Hi-Vis Yellow Velikost XXL (63-64)

Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-Hi-Vis Yellow Velikost XXL (63-64)

Zářivá moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-Hi-Vis Yellow s vynikajícím poměrem kvality a ceny ve své cenové kategorii se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi - bezpečnou kompaktní skořepinou z termoplastického HPTT kompozitu odolného vůči UV záření, laserem vyřezávanou výstelkou, opticky korektním plexisklem z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravou pro folie Pinlock zabraňující zamlžování. Nastavitelné větrání systémem In & Out umožňuje optimální proudění vzduchu, přívody vzduchu vpředu a extraktory v zadní části udržují příjemnou teplotu uvnitř helmy. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Díky kompaktním rozměrům se přilba LS2 FF352 Rookie vejde do úložných prostorů většiny skůtrů a Top Casů. Přilba se..Moto přilba LS2 FF323 Arrow R Isaac Viñales Replika Velikost S (55-56)

Moto přilba LS2 FF323 Arrow R Isaac Viñales Replika Velikost S (55-56)

Moto přilba LS2 FF323 Arrow R Isaac Viñales Replika je špičková závodní a sportovní helma pro závodníky a náročné sportovní jezdce vyrobená v Moto GP designu. Lehká a pevná kompozitní HPFC skořepina (High Performance Fiberglass Composite) disponuje velmi širokým zorným polem a nízkou aerodynamickou hlučností. Široké opticky korektní racingové plexi z Lexanu disponuje úpravou proti poškrábání a mlžení a navíc je i snadno vyjímatelné. Navíc je dodáváno včetně jedné folie Pinlock MAX. Účinný ventilační systém In & Out s nosním deflektorem a nastavitelným bradovým difuzorem, společně s vyjímatelným pratelným hygienickým interiérem zaručují vysoký komfort. Snadné a šetrné snímání přilby při nehodě zaručuje revoluční Emergency Release System - rychlé vyjímání lícnic, které jsou v přilbě uchycené pomocí..Moto přilba LS2 FF353 Rapid Carrera Black H-V Yellow Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 FF353 Rapid Carrera Black H-V Yellow Velikost XL (61-62)

Integrální přilba LS2 FF353 Rapid nabízí vysokou úroveň ochrany a design v atraktivních a bezpečných svítivě žluto-černých barvách. Díky vynikajícímu komfortu a optimální ochraně je ideální pro každodenní jízdy do města i na pohodlné cestování na střední a dlouhé vzdálenosti - perfektní řešení pro motocykly a skútry. Aerodynamická skořepina je vyrobená z HPTT kompozitu - směsi termoplastických materiálů poskytující vysokou bezpečnost a velmi nízkou hmotnost. Opticky korektní polykarbonátové plexi (třída A) poskytuje maximálně čistý rozhled bez zkreslení. Plexi je odolné proti poškrábání a UV záření, a je opatřeno čepy pro folie Pinlock, sloužící pro minimalizaci zamlžování. Laserem vyřezávané polstrování poskytuje vsokou míru komfortu pro pohodlnou jízdu. V neposlední řadě helma LS2 FF353 Rapid..Moto přilba LS2 FF323 Arrow C Gloss Carbon Velikost XS (53-54)

Moto přilba LS2 FF323 Arrow C Gloss Carbon Velikost XS (53-54)

Závodní moto přilba LS2 FF323 Arrow C nabízí vše, co může špičková moderní motocyklová helma nabídnout. Lehká aerodynamická tri-kompozitní karbonová skořepina má nízký aerodynamický odpor, vysoko posazená horní hrana výřezu umožňuje dobrý výhled i když jste zalehnutí za řídítky. Opticky přesné 3D plexi z vysoce odolného Lexanu je bez nářadí rychle vyměnitelné pomocí nového systému Short-Shift®. Závodní plexi s úpravou proti mlžení, poškrábání a s Anti UV je silné 3 mm a je dodáváno včetně jedné folie Pinlock MAX. Odnímatelné lícní vycpávky jsou precizně vyrobené z vysoce kvalitní pěny s použitím 3D laserové technologie. Drží bezpečně na svém místě, ale mají systém rychlého uvolňování v případě nehody. Závodní zapínání je provedeno dvojitými D-kroužky.Technický popis: vysoká kvalita..Výklopná přilba LS2 FF325 Strobe Barva černá lesk, Velikost XL (61-62)

Výklopná přilba LS2 FF325 Strobe Barva černá lesk, Velikost XL (61-62)

Výklopná moto přilba LS2 FF325 Strobe nabízí spoustu užitečných a praktických výhod, které oceníte jak v městském provozu, tak na dlouhých vyjížďkách - výklopnou bradu s kovovými zámky a pohodlným ovládáním, vnitřní vysouvací sluneční 3D clonu nebo účinný uzavíratelný větrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT skořepina vyrobená z odolného polykarbonátu technologií vysokotlakého termoplastického vstřikování. Interiér umožňuje pohodlné nošení dioptrických brýlí. Anti-UV plexi se zvýšenou odolností proti poškrábání je rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí. Komfortní hygienický antibakteriální interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno vysoce kvalitní mikrometrickou rychlopřezkou.Technický popis: skořepina: aerodynamická, z kompozitního HPTT..Výklopná moto přilba LS2 FF393 Convert Hawk Barva matně černá-bílá, Velikost S (55-56)

Výklopná moto přilba LS2 FF393 Convert Hawk Barva matně černá-bílá, Velikost S (55-56)

Výklopná moto přilba LS2 FF393 Convert Hawk, to jsou v podstatě „tři helmy v jedné“ - integrální, výklopná a otevřená přilba. Díky široké variabilitě umožňuje široké spektrum použití od cestovních motocyklů a skútrů až po čtyřkolky. Nová generace přilby je díky možnosti překlopit přední část úplně dozadu extrémně tichá a nabízí jednu z nejnižších hmotností v této kategorii - 1650 g, a to bez zhoršení bezpečnosti přilby. Kromě výklopné funkce nabízí přilba celou řadu funkcí jako vnitřní vysouvatelná 3D sluneční clona „Full Eclipse“ s jednoduchým a praktickým ovládáním jednou rukou nebo kompozitní 3D plexi s povrchovou úpravou Anti-Fog, Anti-Scratch a Anti UV.Technický popis: vysoká kvalita zpracování skořepina: aerodynamická, z kompozitního HPTT polykarbonátu, vyrobená technologií..Moto přilba LS2 OF561 Wave Raw US Flag Barva modro-červeno-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 OF561 Wave Raw US Flag Barva modro-červeno-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 Wave Raw je stylová otevřená polykarbonátová přilba určená pro skútry a choppery. Konstrukce skořepiny z termoplastického kompozitu odolného vůči UV záření je vyrobená technologií HPTT. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání zaručuje přilba LS2 Wave Raw optimální rozhled i za prudkého slunečního světla. A kromě toho vypadá prostě skvěle. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: vysoká kvalita zpracování skořepina: z termoplastického HPTT kompozitu vyrobená technologií vysokotlakého vstřikování sluneční clona: vysouvatelná, vnitřní, opticky přesná z vysoce odolného Lexanu, s úpravou..Moto přilba LS2 OF561 Wave Mat Barva matně černá, Velikost XS (53-54)

Moto přilba LS2 OF561 Wave Mat Barva matně černá, Velikost XS (53-54)

Moto přilba LS2 Wave je stylová otevřená polykarbonátová přilba určená pro skútry a choppery. Konstrukce skořepiny z termoplastického kompozitu odolného vůči UV záření je vyrobená technologií HPTT. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání zaručuje přilba LS2 Wave optimální rozhled i za prudkého slunečního světla. A kromě toho vypadá prostě skvěle. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: vysoká kvalita zpracování skořepina: z termoplastického HPTT kompozitu vyrobená technologií vysokotlakého vstřikování sluneční clona: vysouvatelná, vnitřní, opticky přesná z vysoce odolného Lexanu, s úpravou proti..Moto přilba LS2 FF352 Rookie Matt Black Barva matně černá, Velikost M (57-58)

Moto přilba LS2 FF352 Rookie Matt Black Barva matně černá, Velikost M (57-58)

Moderní integrální přilba LS2 FF352 Rookie s vynikajícím poměrem kvality a ceny ve své cenové kategorii se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi - bezpečnou kompaktní skořepinou z termoplastického HPTT kompozitu odolného vůči UV záření, laserem vyřezávanou výstelkou, opticky korektním plexisklem z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravou pro folie Pinlock zabraňující zamlžování. Nastavitelné větrání systémem In & Out umožňuje optimální proudění vzduchu, přívody vzduchu vpředu a extraktory v zadní části udržují příjemnou teplotu uvnitř helmy. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Díky kompaktním rozměrům se přilba LS2 FF352 Rookie vejde do úložných prostorů většiny skútrů a Top Casů.Technický popis: skořepina:..Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger Barva černo-žlutá, Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger Barva černo-žlutá, Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger je moderní enduro helma s plexi štítem a vysouvací sluneční clonou vyvinutá pro enduro adventure, velká cestovní endura a supermotardy, s možností použití buď s plexi štítem nebo s motokrosovými brýlemi. Těží z rozsáhlých zkušeností značky LS2 z Dakaru, ale na vývoji se podíleli i jezdci LS2 z mistrovství světa v motokrosu a enduru. Vysoce odolná skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy je vybavena účinným větráním Dynamic Flow a příjemným antialergickým vyjímatelným interiérem.  Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger je jedinou enduro přilbou, která je vyráběna i v certifikované velikosti 3XL, což dokazuje vysokou technologickou úroveň značky LS2.Technický popis: motokrosová a enduro přilba kvalitní skořepina možnost použití s plexi štítem nebo..Moto přilba LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replika Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replika Velikost XL (61-62)

Ultralehká motokrosová helma LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replica je technicky vyspělá přilba pro seriózní ridery. Skořepina kompatibilní s chrániči krční páteře je vyrobena z patentovaného inovativního materiálu Kinetic Polymer Alloy (KPA). Tento materiál je velmi lehký a zároveň pevný, s vynikající schopností pohlcovat energii a vysokou odolností proti proražení, který svými vlastnostmi soupeří i s high-endovými kompozity. Účinný ventilační systém Dynamic Flow disponuje regulovatelnými větracími otvory vpředu, nahoře a vzadu. Komfortní, hygienický, plně vyjímatelný a pratelný interiér je další přednosti této přilby. Závodní zapínání je provedeno dvojitými D-kroužky. Moto přilba LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replika je lehká offroadová přilba pro jezdce, kteří vyžadují pohodlí, bezpečnost a atraktivní..Moto přilba LS2 FF396 CR1 TRIX Carbon Barva Trix Carbon, Velikost XS (53-54)

Moto přilba LS2 FF396 CR1 TRIX Carbon Barva Trix Carbon, Velikost XS (53-54)

High-endová sportovní a závodní přilba LS2 CR1 pro sportovní jezdce, okruhové ježdění a závodníky přesvědčí špičkovou kvalitou, použitím nejmodernějších technologií, systémem AIR-GO a vysokou úrovní zpracování. Přilba se může pochlubit vynikající aerodynamikou při velmi vysokých rychlostech. Odlehčená karbonová skořepina s exkluzivní širokou šachovnicovou vazbou karbonových pramenů, široké zorné pole a vícedílná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, která může být generována v důsledku nárazu, dává helmě vysokou míru bezpečnosti. Větrání je řešeno systémem In&Out s uzavíratelnými vstupy a extraktory. Anatomické lícnice s dofukovacím systémem AIR-GO se perfektně přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje. Tento model získal velmi vysoké hodnocení v bezpečnostních testech..Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg Barva bílo-červená, Velikost XXL (63-64)

Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg Barva bílo-červená, Velikost XXL (63-64)

Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg je vytvořena pro nejnáročnější závody, ale i k hobby offroadovému použití. Byla vyvinuta podle zkušeností z předchozích modelů tak, aby vyhovovala profesionálům v nejtěžším extrémním závodu světa Rallye Dakar. Aerodynamicky tvarovaná a lehká kompozitní skořepina ze skelných vláken je kompatibilní s chrániči krční páteře. Novinkou jsou lícnice s inovativním AIR GO Systémem (dva nafukovací vaky v místech lícních kostí), díky kterým lze přilbu dokonale přizpůsobit tvaru obličeje pomocí několika zmáčknutí. Regulovatelný ventilační systém "In & Out" přivádí čerstvý vzduch do vnitřní části a umožňuje výbornou cirkulaci vzduchu. Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg má také vyjímatelný antibakteriální interiér s možností praní a maximálně dbá o bezpečnost díky..SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb