Cybergenix - športové obchody


Cyber Energy Caffeine 180tbl. 180tbl.

Cyber Energy Caffeine 180tbl. 180tbl.

Kofeín sa radí medzi alkaloidy prirodzene sa vyskytujúce v semenách, plodoch, listoch nielen kávovníka, ale aj kakaovníka, čajovníka, guarane, yerbal maté atď Jedná sa o látku, ktorá priaznivo povzbudzuje činnosť a psychickú aktivitu ľudského organizmu. Kofeín prispieva k bdelosti organizmu, odďaľuje únavu, skvalitňuje myslenie a koncentráciu, podporuje tvorbu energie a tiež odvodňuje organizmus. V priebehu fyzickej aktivity kofeín prispieva k aktivácii tukových zásob a svaly pre svoju činnosť využívajú tuk ako zdroj energie. Vhodné je Cyber Energy Caffeine kombinovať so spaľovači tuku napr Cyber L-karnitín 1000, Cyber L-carnitin 45 000 apod • Kofeín priaznivo ovplyvňuje proces redukcie hmotnosti, prispieva k spaľovaniu tukov a zlepšenie fyzického výkonu • Podporuje psychickú aktivitu, bdelosť a dodáva energiu organizmu Balenie: 180..Cyber Power Joint Formula 240cps.

Cyber Power Joint Formula 240cps.

Glukosamín je látka telu vlastná, ktorá je súčasťou kĺbových chrupaviek, pomáha udržiavať jej pružnosť a hladkosť. Hoci si naše telo dokáže vyrobiť glukosamín samo, zvýšená potreba glukosamínu je spojená so starobou, športové záťažou, nesprávnou výživou alebo kĺbovým ochorením (vhodné je dopĺňať pomocou doplnku stravy). Glukosamín sa vstrebáva zo zažívacieho traktu a ukladá sa v kĺbových chrupavkách, samotný glukosamín dokonca podporuje ďalšiu tvorbu kĺbovej chrupavky. Chrupavka sa tak stáva pružnejšou a odolnejšie, čo prispieva k zmierneniu bolesti a zväčšenie rozsahu pohybu. MSM (Metylsulfonylmethan) je zlúčenina prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele. Je to nepostrádateľná látka pre syntézu kolagénu v kĺboch. MSM spoločne s kolagénom (Cyber Gelatin) sú veľmi dôležité látky pre regeneráciu a výživu..Cyber Gelatin 240tbl. 240tbl.

Cyber Gelatin 240tbl. 240tbl.

Cyber Gelatin, doplnok stravy, obsahuje hydrolyzovaný bravčový kolagén. Hydrolyzát kolagénu je hlavná bielkovina spojivového tkaniva a je súčasťou chrupaviek, väzov, šliach, kostí a zubov, ale aj ciev a pokožky. Jedná sa o veľmi vhodný doplnok pre obnovu kĺbovej chrupavky a zlepšenie metabolizmu všetkých spojivových tkanív. Kolagén dodáva kĺbovej chrupavke jej prirodzené vlastnosti. Prirodzene podporuje jej pevnosť, pružnosť a zaisťuje tak dokonalú funkciu kĺbov. prispieva k zdraviu, správnej činnosti a regeneráciu chrupaviek podporuje správnu funkciu a pohyblivosť kĺbov napomáha k zdravému vzhľadu pleti a priaznivo ovplyvňuje jej pevnosť a pružnosť. Balenie: 240 kapsúl Obsah zložiek v 3-4 tobolkách: 100% čistý kolagénne hydrolyzát 1500-2000 mg Dávkovanie: Prijmite 3 - 4 kapsuly denne, prednostne s jedlom (je možné rozložiť..Cyber Energy Caffeine 180tbl.

Cyber Energy Caffeine 180tbl.

Kofeín sa radí medzi alkaloidy prirodzene sa vyskytujúce v semenách, plodoch, listoch nielen kávovníka, ale aj kakaovníka, čajovníka, guarane, yerbal maté atď Jedná sa o látku, ktorá priaznivo povzbudzuje činnosť a psychickú aktivitu ľudského organizmu. Kofeín prispieva k bdelosti organizmu, odďaľuje únavu, skvalitňuje myslenie a koncentráciu, podporuje tvorbu energie a tiež odvodňuje organizmus. V priebehu fyzickej aktivity kofeín prispieva k aktivácii tukových zásob a svaly pre svoju činnosť využívajú tuk ako zdroj energie. Vhodné je Cyber Energy Caffeine kombinovať so spaľovači tuku napr Cyber L-karnitín 1000, Cyber L-carnitin 45 000 apod • Kofeín priaznivo ovplyvňuje proces redukcie hmotnosti, prispieva k spaľovaniu tukov a zlepšenie fyzického výkonu • Podporuje psychickú aktivitu, bdelosť a dodáva energiu organizmu Balenie: 180..Cyber Gelatin 240tbl.

Cyber Gelatin 240tbl.

Cyber Gelatin, doplnok stravy, obsahuje hydrolyzovaný bravčový kolagén. Hydrolyzát kolagénu je hlavná bielkovina spojivového tkaniva a je súčasťou chrupaviek, väzov, šliach, kostí a zubov, ale aj ciev a pokožky. Jedná sa o veľmi vhodný doplnok pre obnovu kĺbovej chrupavky a zlepšenie metabolizmu všetkých spojivových tkanív. Kolagén dodáva kĺbovej chrupavke jej prirodzené vlastnosti. Prirodzene podporuje jej pevnosť, pružnosť a zaisťuje tak dokonalú funkciu kĺbov. prispieva k zdraviu, správnej činnosti a regeneráciu chrupaviek podporuje správnu funkciu a pohyblivosť kĺbov napomáha k zdravému vzhľadu pleti a priaznivo ovplyvňuje jej pevnosť a pružnosť. Balenie: 240 kapsúl Obsah zložiek v 3-4 tobolkách: 100% čistý kolagénne hydrolyzát 1500-2000 mg Dávkovanie: Prijmite 3 - 4 kapsuly denne, prednostne s jedlom (je možné rozložiť..SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb