Beta Alanín - športové obchody


11 Zadarmo: Beta Alanine od Best Nutrition 250 kaps.  250 kaps.

11 Zadarmo: Beta Alanine od Best Nutrition 250 kaps. 250 kaps.

Beta-alanín: Konečne je tu doplnok stravy, ktorý prináša to, čo sľubuje...



Beta-Alanine Powder - Weider 300 g Neutrál

Beta-Alanine Powder - Weider 300 g Neutrál

Beta-Alanine Powder od firmy Weider predstavuje čistý beta-alanín v sypkej forme bez ochutenia...



11 Zadarmo: Beta Alanine od Best Nutrition 120 kaps.  120 kaps.

11 Zadarmo: Beta Alanine od Best Nutrition 120 kaps. 120 kaps.

Beta-alanín: Konečne je tu doplnok stravy, ktorý prináša to, čo sľubuje...



Beta-Alanine od Fitness Authority 300 g Apple

Beta-Alanine od Fitness Authority 300 g Apple

Beta-Alanine - Fitness Authority: Výskumy preukázali, že beta-alanín nielen bráni proti únave, ale tiež zvyšuje silu a pevnosť svalstva...



Beta-Alanine od Fitness Authority 300 g Cola

Beta-Alanine od Fitness Authority 300 g Cola

Beta-Alanine - Fitness Authority: Výskumy preukázali, že beta-alanín nielen bráni proti únave, ale tiež zvyšuje silu a pevnosť svalstva...



Beta Ala Powder - Yamamoto  250 g

Beta Ala Powder - Yamamoto 250 g

Výživový doplnok odporúčaný v prípade zvýšenej potreby Beta alanínu...



Amino Beta-Alanine od Self OmniNutrition 200 g

Amino Beta-Alanine od Self OmniNutrition 200 g

Amino Beta - Self OmniNutrition je 100% čistý Beta-Alanín, zvyšuje výkon, zmierňuje únavu a nabudí Vás na kvalitný tréning...



Beta Alanine - GymBeam 500 g

Beta Alanine - GymBeam 500 g

Doplnok výživy vhodný pre silové športy a intenzívne tréningy...



Beta Alanine tabletový - GymBeam 120 tbl.

Beta Alanine tabletový - GymBeam 120 tbl.

Jednozložková aminokyselina vo forme tabliet určená pre silové, vytrvalostné a výbušné tréningy...



Beta Alanine - GymBeam 250 g

Beta Alanine - GymBeam 250 g

Doplnok výživy vhodný pre silové športy a intenzívne tréningy...



Beta Alanine od Muscle Mode 100 g Neutrál

Beta Alanine od Muscle Mode 100 g Neutrál

Beta Alanine - pomáha zlepšovať fyzický výkon, svalovú silu, vytrvalosť a oddialiť únavu...



Olimp BETA ALANINE Carno Rush 80 tabliet

Olimp BETA ALANINE Carno Rush 80 tabliet

Olimp Sport Nutrition Beta Alanine Carno Rush 80 Mega Tabs je karnozínový stimulant za super cenu. Výživový doplnok stravy vo forme kapsúl. Je určený pre dospelých, fyzicky aktívnych športovcov, najmä počas vytrvalostného a silového tréningu.  Výrobok je dodávaný v praktickej Mega Caps ® technológii, čo poskytuje vám viac efektívnych dávok čistého beta-alanínu. Každá tableta obsahuje 1g beta alanínu a k tomu prislúchajúce ďalšie podporné látky pre predĺženie a posilnenie účinku. Beta-alanín je látkou, ktorá pomáha predlžovať a zvyšovať výkonnosť športovcov na základe metabolizmu karnozínu, pričom beta-alanín je jeho hlavným zdrojom v tele človeka.  Ochraňuje nervové spojenia vo svaloch, správa sa podobne ako antioxidant, veľmi účinný je v kombinácii s arginínom.  Jeho hlavným pozitívom je..



Weider Beta-Alanine powder, 300 g

Weider Beta-Alanine powder, 300 g

Kvalitný beta-alanín v práškovej forme!..



Weider Beta-Alanine, 120 kps

Weider Beta-Alanine, 120 kps

Kvalitný beta-alanín v kapsulovej forme!..



Scitec Beta Alanine 150cps

Scitec Beta Alanine 150cps

Beta Alanine lze doporučit všem jedincům orientovaným na vytrvalost a oddálení únavy během střednědobých a delších cvičení. Nejvíce efektivní je beta alanin pro cvičení, která trvají déle než 60 sekund.   Informace výrobce: Doporučené dávkování: Kapsle berte 5 kapslí rozmístěných během dne přesné dávkování je 50 mg na kilogram tělesné hmotnosti denně Sypká forma s histidinem přesné dávkování je 50 mg na kilogram tělesné hmotnosti denně berte rovnoměrně rozdělené do 4 částí během dne   Tabulka nutričních hodnot:  5 cps4 g beta alanin 4000 mg 3600 mg L-histidin - 400 mg Složení: Kapsle beta alanin, hovězí želatina, protispékavá látka stearát hořečnatý, barviva oxid titaničitý, oxid železa, brilatní čerň BN Sypká forma beta alanin, L-histidin Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí...



Beta Alanine 120 kapslí

Beta Alanine 120 kapslí

Zvyšuje množstvo karnozínu vo svalovom tkanive. Znižuje kyslosť svalov. Zvyšuje svalovú vytrvalosť. Lepšie napumpovanie pomocou syntézy oxidu dusnatého. Antioxidant a protistarnúci charakter Beta Alanín je látka podporujúca tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive. Zvýšením jeho množstvo v svalovom tkanive možno u športovcov dosiahnuť výborného zlepšenie výsledkov a oveľa rýchlejší regenerácie. Beta-alanín je prekurzorom vitamínu pantoténovej kyseliny a súčasťou niektorých peptidov - anserina, karnozínu. Karnosin pomáha stabilizovať svalovej pH tým, že absorbuje ióny vodíka, ktoré sa uvoľňujú vo svalových vláknach počas tréningu. Tým je zabránené tvorbe kyseliny mliečnej a dochádza k výraznému urýchleniu regenerácie. Beta-alanín je výborným pomocníkom kreatínu. Bolo vedecky dokázané že suplementácia kreatínu spolu s..



Beta Alanine 250g

Beta Alanine 250g

Odporúčané dávkovanie: zmiešajte 1,6 g (približne jedna odmerka - 2,5 ml) s vodou berte 3 dávky denne tréningové dni: užívajte jednu dávku 20 - 30 min. pred tréningom, ďalšiu dávku ihneď po tréningu s nápojom po tréningu, tretiu dávku berte s jedlom netréningové dni: berte 3 dávky denne s jedlom zloženie: 100% beta alanín Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Vhodné pre vegetariánsku stravu. Produkt môže vyvolávať mierne pálenie v tvári a hornej časti trupu, čo je bežným prejavom spojeným s konzumáciou beta alanínu, ktorý môže trvať až 30 minút. Konzultujte s lekárom v prípade dlhšie pretrvávajúceho pocitu pálenia alebo pri výskyte iných..



ATP Beta Alanine 200 g 200g

ATP Beta Alanine 200 g 200g

Informácie výrobcu: vhodný v období regenerácie Odporúčané dávkovanie: užívajte denne 1 dávku (= 5 g) Beta Alanine v 2 - 3 dávkach Tabuľka nutričných hodnôt: 5 g beta alanín 5 g zloženie: 100% beta alanín informácie: doplnok stravy ukladajte mimo dosahu detí doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy pred použitím pozri pozorne informácie a upozornenia na etikete výrobku..



Aminostar CarnoSyn Beta Alanine 120 tabliet 120 cps.

Aminostar CarnoSyn Beta Alanine 120 tabliet 120 cps.

Beta - alanín CarnoSyn ® , kapsule ( želatína , farbivá : titánová beloba , oxidy a hydroxidy železa ) , látky protihrudkujúce : mikrokryštalická celulóza , stearát horečnatý . CarnoSyn ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Natural Alternatives International Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule ráno po jedle a 2 kapsule 30-60 min . pred fyzickým výkonom . Zapite dostatočným množstvom tekutiny . UPOZORNENIE: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a..



MY PROTEIN Beta Alanine 500 g 500g

MY PROTEIN Beta Alanine 500 g 500g

Beta Alanín 500g Beta alanín je ne-esenciálna aminokyselina, ktorá sa v kombinácii s L-histidín podieľa na vytváraní karnosin. Beta alanín zvyšuje koncentráciu karnosin vo svaloch a je vhodný pre každého, kto aktívne športuje, a potrebuje výbušnú energiu svalov, ako napríklad šprintéri, kulturisti, power Lifter, boxeri alebo akýkoľvek bojovník. Užívanie Beta alanínu pomáha zvýšiť výrobu karnosin. Zvýšenie koncentrácie Karnosin vo svaloch, je životne dôležité pre športovcov, Karnosin môže zvýšiť schopnosť vašich svalov pracovať tvrdšie a vykonávať výkon po dlhšiu dobu. Môže tiež predchádzať vzniku kyseliny mliečnej počas intenzívneho cvičenia, čím znižuje únavu svalov. Varovanie: Beta alanín môže spôsobovať pocity brnenia a potenie pokožky. To je úplne normálna reakcia organizmu, nie je škodlivá. ..



WEIDER Beta alanine powder 300 g Beta Alanine Powder 300g - Weider

WEIDER Beta alanine powder 300 g Beta Alanine Powder 300g - Weider

Weider Beta Alanine Powder 300g - čistý Beta-Alanín v sypkej forme bez ochutenie. Zloženie výrobku: 99,7% beta-alanín, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý. Nutričné informácie: (v 100 g): sacharidy: 0 gz toho cukry: 0 g, tuky: 0 g, bielkoviny: 0 g, sodík: 0 g, vláknina: 0 g, soľ: 0 g Obsah účinných látok (v 100 g): beta-alanín: 100 g žiadne farbivá a sladidlá najefektívnejší vstrebateľnosť žiadne spomaľovače tráviaceho procesu ako kapsule, či tablety Energetická hodnota v 100 g: 0 kJ / 0 kcal Alergény: Môže obsahovať stopy laktózy, lepku, vaječných bielkov a sóje, Balenie: 300 g Maximálna odporúčaná denná dávka: Rozmiešajte 4,5 g prášku v 100 ml vody. Užívajte raz denne najlepšie pred tréningom. Upozornenie: Tento doplnok výživy nenahrádza vyváženú a rôznorodú stravu, ktorá je pre správne fungovanie organizmu nevyhnutne..



GoNutrition Beta alanin 500g 500 gramů

GoNutrition Beta alanin 500g 500 gramů

Beta Alanin je vysoce účinná aminokyselina spojovaná s pozitivními účinky na výkonnost svalů, zejména silových schopností a výbušnosti..



1 1 Zadarmo: Beta Alanine - Best Nutrition 120 tbl   120 tbl

1 1 Zadarmo: Beta Alanine - Best Nutrition 120 tbl 120 tbl

Beta-alanín: Konečne je tu doplnok stravy, ktorý prináša to, čo sľubuje.Jedna denná dávka obsahuje až 2800 mg Beta-alanínuNajlepší pomer ceny a kvalityNajpredávanejší Beta-alanín na slovenskom trhu Obsahuje až 60 celodenných dávok v akciovom 120 kaps. baleníObsahuje až 125 celodenných dávok v akciovom 250 kaps. baleníČo to presne je Beta-alanín:Beta-alanín je získavaný z prírodných zdrojov, ktoré obsahujú dipeptidy s obsahom tejto aminokyseliny (karnozín, anserina, balenine). Medzi stovkami dostupných potravinových doplnkov, a tak mnohé, ktoré sú založené len na prázdnych sľuboch a trendoch, to je takmer nemožné nájsť tie, ktoré poskytujú spoľahlivé výsledky.Medzi množstvom dostupných potravinových doplnkov často chýbajú vedecké alebo praktické dôkazy. Beta Alanín je výnimka.Výhody Beta alanínu:Zlepšenie výkonu Zvýšenie svalovej sily Zvýšenie anaeróbnej vytrvalosti..



Beta Alanine - TPW Bez príchute 500g

Beta Alanine - TPW Bez príchute 500g

TPW BETA ALANÍN - AMINOKYSELINA PRE ZVÝŠENIE SILY A VYTRVALOSTIBeta alanín od TPW je neesenciálna aminokyselina v tej najlepšej kvalite. Surovina pochádza výlučne od dodávateľa, ktorý musí prejsť schvaľovacím procesom spoločnosti v ohľade kvality. U beta alanínu bolo preukázané, že napomáha zvýšenie sily, svalovej hmoty a vytrvalosti.Beta alanín napomáha odbúravať kyselinu mliečnu, čo napomáha telu udržať silu a energiu počas celého tréningu, oddialiť únavu a zvýšiť intenzitu cvičenia.TPW Beta alanín v bodoch: 100% beta alanínnapomáha oddáit nástup svalovej únavynapomáha zvýšenie sily, vytrvalosti a zisku svalovej hmotyNutričné Hodnoty:Dávka: 1 odmerka (5 g)Balenie: 100 g, 250 g, 500 gDávok v balení: 20, 50, 1005 g100% beta alanín5 gIngrediencie:100% čistý beta alanín.Odporúčania výrobcu Zmiešajte 1 dávku (5 g) s ľubovoľným množstvom vody alebo džúsu.Tréningové..



SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2018 Športový tovar
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb